Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnáció, túlvilági "lét"...

Reinkarnáció, túlvilági "lét" vagy örök szellemi megsemmisülés?

Figyelt kérdés
Sokan firtatják, könyvek százai íródtak e témáról, de én a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Csalogató, netán borzongató érzés a feltételezések egyike?
2010. okt. 2. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ami van, az megszűnni már nem tud. :)

most "itt" vagyunk a fizikai világot használva...amikor meghalunk, akkor ehhez képest túlvilágot fogunk használni, ami végeztével reinkarnálódunk megint az "itteni" fizikai világot tapasztalva, hogy fejlődhessünk, s elérhessük a teljes tökéletesség állapotát. ;)


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kovipetya válasza:
szerintem amikor meghalsz pont abban a pillanatban születik valaki aki ismét te leszel és ez így tovább... ez a reinkarnáció
2010. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez téves gondolat hogy ha a születés előttről nincs emlék akkor már ebből biztosra vehetjük azt hogy halálunk után sincs élet.


Szerintem azért, mert gondoljatok bele, ebben az életben minden szabályszerű, és racionális! Nincs olyan ami hihetetlen volna, amire azt mondhatnánk ezt nem hiszem el!


Így egyértelmű, hogy nem emlékezhetünk arra mi volt halálunk előtt velünk... mert ez már nem volna racionális.

Viszont az ember a halála után éppen ellenkezőjét éli át amit itt a Földön anyagi testében megtapasztalt.


Csak egy példát említsek: a lélek a testből kiválása után már telepatikus úton kommunikál, míg itt a Földön a racionális és a mi körünkben is ismert beszédet alkalmazta, mert milyen lenne ha most gondolati úton is tudnánk beszélgetni.

Szóval ha belegondolunk ezekbe a dolgokba, bizony rájöhetünk, hogy rohadtul korlátozva vagyunk, itt az idő/tér fogságában.

2010. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!