Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Most akkor létezik Asztráltest...

Most akkor létezik Asztráltest vagy nem?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezt bebizonyitani?
2010. szept. 18. 10:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
szerintem is trükk az összes video a yuotben
2010. szept. 25. 14:41
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen sajnos nincsen.

AZ agy játéka ez is mint ahogyan minden, amibe az ember beleképzel minden marhaságot.

Azt sem tudjuk mire képes az agyunk.

Szóval ilyen nem létezik, szerintem.

Ha ilyen létezne, akkor például kilépnél a testedből és átmennél a szomszéd csajhoz megnézni amikor zuhanyozik. :-)

Ha ilyen létezne meg lehetne szerezni bankkártya adatokat, bármit.

Az agyad játszik veletek, és ezért sincsen rá konkrét bizonyíték.

Nem létező dolog, csak van akinek az agya jobban rááll erre a dologra, ráadásul ha ez nagyon foglalkoztatja akkor még jobban.

Tulajdonképpen az álom megjelenése is az agy játéka.

Ha sokat gondolsz valamire, vagy megnézel egy horrorfilmet, akkor rosszat álmodhatsz.

Ez ugye attól függ, hogy az agyadat meddig foglakoztatja ez a dolog és miképpen dolgozza fel.

Én sajnos azt mondom, hogy semmi asztráltest meg következő élet nincsen.

Meghalsz, és megszűnsz létezni.

Amúgy erre iparágak épülnek sok embert etetnek ezekkel a dolgokkal, pénzt kihúzva belőlük!

2021. jan. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!