Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Most akkor létezik Asztráltest...

Most akkor létezik Asztráltest vagy nem?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezt bebizonyitani?
2010. szept. 18. 10:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne (saját tapasztalat), hogy létezik. Bizonyítani sajnos nem lehet. Ez már csak attól függ, hajlandó-e az ember behódolni az ismeretlennek, és elfogadni, hogy van egy nála magasabb rendű erő, amit nem tud uralni...
2010. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ha létezik asztráltest akkor az asztrálutazásban is lehet valami,sok könyv született erröl a témáról,de konkrétummal senki nem tudott eddig szolgálni,olyan konkrétumra gondolok,pl. hogy olyasvalamit tud meg valakiröl amiröl senki másnak nem lehet tudomása,ott van a jelenlétében ott lebeg elötte,és látja mit csinál,gondolom ez lenne z igazi bizonyiték a szellem hatalmára..
2010. szept. 18. 11:03
 3/22 anonim ***** válasza:

Hát erről soha nem kapunk bizonyítékot szerintem, vagy megtapasztalod, vagy csak hiszel benne.

Én sem tudom. De remélem van, és nem csak anyagból vagyunk.

2010. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
elsőnél az igazság.én is csak saját tapasztalatból tudom,hogy létezik.ezt másnak bebizonyítani nem lehet,és nem is kell.
2010. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat az fontos,de én ezt máshogy képzelem el..
2010. szept. 18. 18:11
 6/22 anonim ***** válasza:

mi szükség a bizonyításra? :)

Hiszen amikor álmodsz/hallucinálsz(testen kívüli élmény)/hipnózisban vagy is tulajdonképpen egy asztrál testet öltesz. S mivel az elme elsőbb rendű, mint a fizikai világ, így könnyen megérthető a gondolatisággal ez a dolog, hiszen saját elméd képezi le a világot, s erejét a mélyebb valónkból nyeri az Elméből/Istenből/Önvalóból. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na de itt a könyvek azt irják hogy kiszálsz a testedböl és felülröl látod magad..stb
2010. szept. 18. 20:30
 8/22 anonim ***** válasza:

az asztrál test nem az, amit akkor használsz, amikor ezt a fizikai világbelit éppen nem?! tehát álom, testen kívüli élmény, hipnotizált állapot, és halál után is egy ideig. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor ezek a könyvek rosszul tanitanak..
2010. szept. 19. 10:41
 10/22 anonim ***** válasza:

álomban ritkább, mivel az nem olyan koncentrált, de testen kívüli élményben és hipnotizálás közben simán lehetséges, hogy külsőként látjuk az itteni fizikumunkat/testünket. és igazság szerint, nem a lélek száll ki a testből, ugyanis nem benne van...hanem inkább más testet ölt, ennek használatával felhagyva x időre. :)


ui.: egyébként milyen könyvekről beszélsz?


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!