Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Most akkor létezik Asztráltest...

Most akkor létezik Asztráltest vagy nem?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezt bebizonyitani?
2010. szept. 18. 10:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De itt az lenne a lényeg legalábbis a könyvek szerint hogy tudatosan tudd irányitani az asztráltested..De álomban ezt nem lehet elérni..
2010. szept. 19. 14:00
 12/22 A kérdező kommentje:

A bilokáció fogalma:


Bilokációnak azt a jelenséget nevezik, melynek során az ember ugyanabban a pillanatban két különböző helyen található. A testé és a szellem egy időre elválik egymástól, a lélek kilép a fizikai testből, eltávolodik tőle, olyan látható alakot ölt, mely nem anyagi jellegű, hanem úgynevezett asztráltest, éterikus test, spirutális test, jelenés és még sok más elnevezés is van erre a bizonyos állapotra. Viszont ez az asztráltest a testre minden szempontból hasonlít. Ugyanakkor persze maga a test is látható, sőt, érinthető marad a maga hús-vér valóságában. Ha egyszerűen akarunk fogalmazni erre mondjuk, hogy két helyen van egyszerre.

2010. szept. 19. 17:39
 13/22 anonim ***** válasza:

na de egy kívülálló nem látja az asztrál testét ilyenkor az egyénnek, maximum akkor, ha iszonyat fejlett spirituális szinten van. De értem mit írsz, erről beszéltem előtte, viszont azt ne gondold, hogy a lélek testben van alapba...hozzá kapcsolódva, de nem benne. Amúgy gyakorlással el lehet érni ilyen dolgot, hogy az ember képes legyen erre. A lényeg a lényegben, hogy tulajdonképpen még mindig az az asztrál test, ami nem a "valós" anyagi testünk, hiába nehéz a helyzet álomba. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Persze értem hogy nem láthatja mindenki az asztráltestet a fizikai térben,nem is az a lényeg..A fizikai térben mászkálhatsz, az asztrálsíkon mozogsz közben, de láthatod a fizikai dolgokat is.
2010. szept. 20. 10:28
 15/22 anonim ***** válasza:

előfordulhat ez, de ehhez, képzett elmére van szükség, vagyis nagyon magas spirituális szintre. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én ismerek v kit aki képes erre,talán egyedüli a világon!
2010. szept. 20. 11:54
 17/22 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy egyedüli lenne. viszont megérdemli az elismerést, hogy ilyen fejlett elmével rendelkezik, biztosan sokat lehet tőle tanulni. én is szívesen találkoznék egy ilyen emberrel. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
privibe mesélhetek rólla
2010. szept. 20. 13:14
 19/22 A kérdező kommentje:
egy fontos kérdés! hogyan külömbözteted meg a valódi videokat a hamisaktól? yuotobe videokra gondolok,ebben a témában,vagyis ez kiterjedhet a parapszichologiára is A-Z-ig..
2010. szept. 20. 13:20
 20/22 anonim ***** válasza:

nem tudom hogyan lehet megkülönböztetni a hamis és valós videókat...nem is látom értelmét annak, hogy megkülönböztessük őket...anélkül is nyerhetünk bizonyosságot egy "felsőbbrendű hatalomról", legyen annak bármilyen megnyilvánulása. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!