Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A Mennyországban vagy az új...

A Mennyországban vagy az új Földön kipróbálhatom, hogy milyen érzés farkasnak lenni? Nem rég megnéztem egy új jó animét és nagyon tetszett. Szívesen lennék inkább farkas, mint ember. :)

Figyelt kérdés
Ha valaki kíváncsi, igazhitű Jézus hívő vagyok. Tehát elhiszem a Bibliát, mert nagyon tetszik a történet.

2021. jan. 18. 23:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hinduizmusban ugy tudom emlitik hogy lehetseges.

Ez nem biztos, de ami biztos hogy van egy konyv Herman Hessetol a Siddharha, az o megvilagosodasarol szol, es neki volt olyan megvilagosodas pillanata hogy tobb allat eletet leelte mig a valo eletben csak percek teltek el. Ugyhogy remenykedni szabad.

Par vallas szerint minden egyszerre tortenik, es vegso soron mindenki egy, csak jelenleg azt tapasztalod hogy ez az ember vagy, miert ne lehetne ezek szerint leelni egy farkas eletet?


En nem azt mondom hogy ezt elhiszem, csak hogy olvastam ilyet.

Kerlek ne pontozz csak azert le mert mondjuk szerinted csak a Biblia az igaz, vagy ateista vagy es massziv butasagnak gondolod az egeszet.

2021. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Aki meg a Bibliaban hisz, az miert gondolja hogy nem lehetseges? Istennek semmi sem lehetetlen, a Menyorszag meg allitolag mindenkinek olyan jo hogy el se tudjuk kepzelni, gondolom nem csak ucsorognek akik a mennybe jutnak.
2021. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
A wolfwalkers nem anime. A kérdésedbe irtad ,hogy egy animéből vetted az ötletet és cimkékhez a wolfwalkerst irtad.
2021. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Pl65467 válasza:

Kedves kérdező!


Én jómagam is vágyakozok arra, hogy farkas legyek, de még a mai nézetek szerint ez nem lehetséges. Én is láttam a Wolfwalkerst. Igazán erőteljes egy film, de nekem a transzformáció tetszik a legjobban belőle. Félre téve a dolgot, nem vagyok vallásos. Mégis hiszek a teremtőben. De elég az is, ha elhatározod, hogy farkas leszel következő életedben.


Valódi elhatározás kell!


Üdv!

2023. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!