Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A Mennyországban vagy az új...

A Mennyországban vagy az új Földön kipróbálhatom, hogy milyen érzés farkasnak lenni? Nem rég megnéztem egy új jó animét és nagyon tetszett. Szívesen lennék inkább farkas, mint ember. :)

Figyelt kérdés
Ha valaki kíváncsi, igazhitű Jézus hívő vagyok. Tehát elhiszem a Bibliát, mert nagyon tetszik a történet.

2021. jan. 18. 23:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Rossz kategória akkor ha vallás ügybe tetted fel, nem ezotéria..
2021. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem rossz a kategória, mert hiába katolikus a kérdező, valójában a reinkarnációról van szó.

És az külön rubrika.

2021. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy katolikus vagyok? és nem a reinkarnációt akarom. Hanem csak simán átváltozni farkassá. Vajon megkérhetem Istent ha eleget voltam már embernek?
2021. jan. 19. 20:45
 4/24 anonim ***** válasza:
Reinkarnáció is egy vallási nézett szerintem, ezt hívők tudnák igazán megfelelni. Plusz emlití a bibliát is szóval..xd
2021. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3as megnyilvánulásba látszodik hogy vallás kategóriába alkalmas.
2021. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De miez. Én vallásba raktam, nem ide... Én nem a reinkarnációra gondoltam, hanem a "transformátor"-ra. Tehát farkassá változni. Kipróbálnám milyen farkasként rohanni, vadászni stb... értitek? :D
2021. jan. 19. 20:46
 7/24 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy megváltoztatták a kategóriát. Tehát én nem újjászületni akarok egy új életben, hanem a mennyországban, vagy az új Földön akarok átváltoztatni farkassá. Na így már capis? :D
2021. jan. 19. 20:48
 8/24 anonim ***** válasza:
Eh.. akkor sajnállak szegény kérdezőxd kipateroltam a vallás kategóriából és most küldenélek vissza...xd
2021. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mindegy már :D na de szerintetek lehetséges? Bocs, de nem akarok mindig ember lenni, szívesen kipróbálnám a vadállatot is :D jó lenne egész nap aludni, enni inni, játszani, nincs munka stb... :D végülis az ateisták sem tudják az igazat, hiába mondják, hogy nincs halál utáni élet. :)
2021. jan. 19. 21:00
 10/24 anonim ***** válasza:
Ateista vagyok, de biblia szerint sosem volt opció az átváltozás.
2021. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!