Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A Mennyországban vagy az új...

A Mennyországban vagy az új Földön kipróbálhatom, hogy milyen érzés farkasnak lenni? Nem rég megnéztem egy új jó animét és nagyon tetszett. Szívesen lennék inkább farkas, mint ember. :)

Figyelt kérdés
Ha valaki kíváncsi, igazhitű Jézus hívő vagyok. Tehát elhiszem a Bibliát, mert nagyon tetszik a történet.

2021. jan. 18. 23:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Oksa, de szerintem Isten (ha a Biblia igaz) csak megteszi azt amire megkérem Őt. :)
2021. jan. 19. 21:15
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
Naívitásod aranyos.
2021. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Isten csak azt a kérést teljesíti, amit

- te megérdemelsz,

- nem slrti más kérése teljesítésének lehetőségét.

Márpadig a tied sérti, mert farkas létedre levadásznád azt, aki a bárány-létet akarja kipróbálni.

2021. jan. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ugye tudod, hogy a Biblia szerint nem lesz halál, és a bárány és a farkas együtt fog legelni? :D én csak megölés nélkül akarok farkas lenni :D Vagy hamár Isten mindenható, akkor tudna olyan szimulált helyet csinálni ahol vannak bárányok de nem valódiak és csak nekem/számomra szimulált. Mit gondolsz?
2021. jan. 20. 10:23
 15/24 anonim ***** válasza:

Vagy egy unatkozó 10 éves kis csóró vagy, vagy egy tehetségtelen troll.

Hagyd abba, senkit nem szórakoztat ez az idétlen kérdés.

2021. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
ez aztán keresztényi! Szerinted Jézus csinált-e ilyesmit amikor sokszor kérdezett?!
2021. jan. 20. 11:53
 17/24 A kérdező kommentje:
Mármint ilyet csinált-e Jézus amikor a tanítványok túl sokat kérdeztek?
2021. jan. 20. 11:58
 18/24 A kérdező kommentje:
Utána pedig mindenkinek vannak furcsa álmai és szokásai. Nincs kivétel.
2021. jan. 20. 12:48
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha a farkas a báránnyal együtt legel, akkor nem farkas lesz.

.

Ha hiszed, hogy Isten mindenható, akkor nem csak ezt, hanem azt a kérésed is tudja teljesíteni, hogy a Pokolban hógolyózhass.

2021. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az szép is lenne. Ha Jézusként élek, akkor nem kerülhetek pokolba. Szerinted a megváltás mire jó? Amúgy attól még talán lesz farkas is, ha nem lesz húsevés. :)
2021. jan. 25. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!