Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz az hogy a Szellemek és...

Igaz az hogy a Szellemek és Démonok között átjárót lehet nyitni a túlvilágról?

Figyelt kérdés

HA IGEN HOGYAN?

Ez félelmetes? Mindennap beszélgethetek velük?

Csak kérdezem nincs ebben tapasztalatom ezekből,de gondoltam hogy Középsulin megcsinálnám,csak nem tudom hogy mik A KöVETKEZMÉNYEK! De lehethogy nemteszem mert parázok ilyektől!


2010. júl. 7. 16:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

kedves 07-20 13:35 kor valaszt iro.


azt javaslom, ha egkozelebb, valaki nem fizet neked, csak osonj oda a lakasahoz idezz nehany demont, aztan huss tunj el onnan. a szerencsetlen meg majd nezi, hogy mi az a sok furcsasag ami ott tortenik.:)


Kicsit vicces nekem, hogy olyan veszelyesek mint az atombomba szerinteteek ezek a mesek, aztan egy darab koltozessel megoldjatok:)

2010. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Nem olyan veszelyesek,mint egy atombomba,ez azert enyhe tulzas,de minek ir ide olyan,akinek fogalma nincs az temarol???? Ha eltoltottel volna egy hetet abban a lakasban most az olyanokon mosolyognal,mint amilyen te vagy :)

Es nem,egy koltozes sem old meg semmit,ha vegig olvastad volna eppen ez volt a lenyeg :)

Akarmennyire hihetetlen is ezek letezo dolgok, az elrettentes pedig a kerdezonek szolt!!!

2010. júl. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Na vagyok! X)

Azért ezen az elrettentésen most elgondolkodom mert ha megidéz valaki egy szellemet elkoltozik az követni fogja őt? Hogyan átmegy a tukron?

2010. júl. 24. 16:35
 34/40 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értek ehhez a témához, de nagyon foglalkoztat. Elég sokat olvastam és hallottam már erről, de mindenhol egyhangúan azt mondják: szakember nélkül nem szabad próbálkozni! Barátnőm mamája is foglalkozik ezzel, elég sok parás esetet hallottam már ahhoz, hogy rohadtul ne legyen kedvem ilyennek szórakozni.Pedig nagyon kíváncsi vagyok.


Aki meg nem hisz az ilyenekben miért jön ilyen oldalakra? Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy miben hisz és miben nem, de nem szép dolog más szavát kétségbe vonni minden alap nélkül.

L/14

2010. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

na már megint egy 14 éves aki tudja...



Tessék szervezni egy ilyen szeánszt. én elmegyek esküszöm. ennyi idiótizmustól meg pattanásos leszek.


Na email aki megszervezi nekem. huuuuuu de félek előre is ahogy jönneka csúnya déámonok meg a szellemek. Reméljük jön a mikulás is és akkor tudunk csokitmajsolni miközben ízekre tépnek a démonok:)

2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
amennyiben valami miatt az idézett szellem ott marad, igen, követni fogja őt, de nem a tükrön fog átmenni, hanem kilépve belőle egyszerűen a nyomába szegődik.
2010. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 RoMeL válasza:
Ugyan már.szellemek?szellemidézés?ne röhögtessmár...haa lelkeket meglehetneidézni minden állat aztcsinálná h ne sinylődjenek a pokolban.Nem véletlenül van ám a révész.Aki átkel a holtak ösvényén az nemjön vissza.Csak enochia varázslat képes arra.azon a nyelven meg ember nemigen beszél.A démonokkal pedig ne szorakozz mer könyörület nélkül bánnak el veled
2011. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Én vállalkoznék egy szellem vagy démon idézésre.Csak valaki segíthetne nekem.Akit érdekel írjon nekem egy email-t.Mindig is érdekeltek az ilyen dolgok.Aki beszállna hozzám egy szellem vagy démon idézésre írjon email-t
2011. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Olvasom a válaszokat és mindenki csak azt a h*lyeséget szajkózza amit belemostak az agyába. Kérdem tőletek nagy Démonszakértők, melyikőtöknek volt kapcsolata igazi Démonnal, nem meséket kérek amiket keresztények terjesztenek, tapasztalatot.

Szólnék pár szót a Démonokról is hogy tanuljatok is valamit. A Démonok valójában nem bukott angyalok és még csak nem is gonoszak. Ők gyönyörű és emberhez barátságos ősi Pogány Istenek. Sátán személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene. De vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják negatívan ezt a szót.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak akarták, de szerencsénkre Sátán ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől. A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán követőit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták.

A keresztény isten jvhv/adonai még csak nem is létezik. A Démonok a mi Igazi isteneink és sokkal több tiszteletet érdemelnének tőlünk.

És hogy válaszoljak a kérdésre is, ezeken az oldalakon mindent megtaláltok amit az ősi Isteneinkről tudnunk kell:

Itt angolul:

[link]

Itt magyarul:

[link]

2011. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

A démonok világába lehet átjárot nyitni bárki bármit mond és

azért nem támadnak le minket mert nincs hozzá elég erejük vagy pont forditva tul nagy erejük van ahoz hogy egy egyszerü átjároban át tudjanak jönni. Egy egyszrü démon át tud jönni de tul sokáig nem tud itt maradni mert a másik oldalt lévö mágia eloszlik miest bezárul az átjáro ami egyszer ugyis bezárul. ha van hozzá elég eröd még te is át tudnál menni az ök világukba DE EZT NEM AJÁNLOM MERT HA NEM ÖK ÖLNEK MEG(DE EHEZ ELÉG NAGY ESÉJ VAN) AKKPR VISZONT NEM BIZTOS HOGY VISSZA TUTSZ JÖNNI ha érdekelne más is az átjárokrol vagy a démonokrol irj privátba!!

2013. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!