Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz az hogy a Szellemek és...

Igaz az hogy a Szellemek és Démonok között átjárót lehet nyitni a túlvilágról?

Figyelt kérdés

HA IGEN HOGYAN?

Ez félelmetes? Mindennap beszélgethetek velük?

Csak kérdezem nincs ebben tapasztalatom ezekből,de gondoltam hogy Középsulin megcsinálnám,csak nem tudom hogy mik A KöVETKEZMÉNYEK! De lehethogy nemteszem mert parázok ilyektől!


2010. júl. 7. 16:20
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Kedves előző én azt olvastam hogy ha megidézel valamit akkor azt vissza is kell kuldeni!

Amúgy elkuldted azt akit megidéztél?

Csakmert én ebben tapasztalatlan vagyok de olvastam hogy vissza is kell kuldeni őket!

Idézd meg mégegyszer aztán kuld vissza valahogy így írták,asszem...nem értek ehhez

2010. júl. 19. 23:02
 22/40 anonim ***** válasza:

Olyan szánalmas,hogy valaki ilyen fórumokon akar infót szerezni....mert az olyan jó buli mi?

Én 6 éve foglalkozom okkultizmussal és démonológiával és egyszerűen nem értem az ilyen kaliberű embereket.


-Idézzünk démont mert az jó buli....aztán meg fél éven belül rákban meghal...

Nincs senki sem tisztában a következményekkel.

Egyszerűen felbasz az ilyen hozzáállás.

2010. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

-Idézzünk démont mert az jó buli....aztán meg fél éven belül rákban meghal...


Rákban ilyen is létezik!Én úgy hallottam hogy akik megidézték őket magukat felakasztották meg ilyenek de hogy rákban meghalni?

2010. júl. 20. 10:16
 24/40 anonim ***** válasza:

AZ előző vagyok.


Azok azért akasztották fel magukat,mert a szemmel vagy nevezzük démonnak az elméjét befolyásolta.

HA hátulütőről van szó akkor ilyen téren mindig a legrosszabbra kel gondolni.


Ne próbált ki.

Ha meg mégsem tudlak lebeszélni akkor pedig tanulj a dologról és ne csinálj olyat,hogy a netről meg ilyen-olyan helyekről szedsz össze olyat,hogy idézz meg uralkodj a démonokon és szellemeken.

2010. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Veszélyes az ilyen.

Felhívjuk kedves olvasóink figyelmét,hogy hosszú tartalmas és igaz történet következik!


Szóval:

Isten ezeket a lényeket elzárta az ember elől.Nem véletlenül.Ezeket bolygatni nem érdemes és veszélyes!Sokszor,hogy valaki megidézte a lelkeket,meghalt,vagy őrült lett.Szakértővel esetleg megpróbálhatod,de nem biztonságos.Démon az csak rosszat akar tőled,lehet hogy az elején jól viselkedik,hogy becsapjon.Mindent képes elkövetni,hogy uralma alá hajtson.És vissza kell küldeni!Inkább szellemet idézz,az biztonságosabb,mert ott lehet jó szellem is,meg van valami módszer arra hogy a rossz szellem elmenjen.

2010. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Minden érmének két oldala van, a jó szellem is lehet trükkös gonosz dög.
2010. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Egyetertek azokkal,akik probalnak elrettenteni a szellemidezestol,13-14 evesen mi is szorakozasbol kezdtuk a szobamban,minden nap suli utan ez volt a program. Aztan elkezdtek otthon furcsa dolgok tortenni,aztan meg furcsabbak...nagyon feltem....

Eloszor csak en erzekeltem,aztan mar az egesz csalad es gyorsan el is koltozunk abbol a lakasbol,mielott nagyobb baj tortent volna.

Felnyitottunk egy atjarot es demonok ragadtak ott,nagyon erosek,megolni is kepesek-ezt mondta egy hozzaerto lato.

Szoval ez nem mese, meg jatek,ezeknek komoly kovetkezmenyei vannak. Azota eltelt 15 ev es nincs olyan het,hogy ne almodnek azzal a lakassal es az ott tortent dolgokkal. Tudom sokan nem hisznek az ilyesmiben, talan nekik jobb,nem tudom. Nekem nem kerdes a letezesuk, meg hogy mire kepesek. Es azt hiszem ez mar vegigkiseri az eletemet, pedig csak szorakozasnak indult:)

2010. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Ki se próbálom soha!

Lehethogy jobb nekik ott ahol vannak.

Nem szabad megidézni démonokat meg ilyeneket ezt tanultam meg! Nem fogok idézni!

-ne ébreszd fel az alvó őrultett-

16/F

2010. júl. 20. 19:26
 29/40 A kérdező kommentje:

FELHÍVOM FIGYELMETEKET hogy 4 napig nem válaszolok senki kérdésére mert nem leszek itthon! Szombaton mindenképp feljövök az oldalra és megnézem mit írtattok tehát ha valaki a vissza jelzésemre vár akkor Szombat este visszaírok neked/neki!

Attól még nyugodtan írhattok,csak mondtam hogy tudjatok róla X) 16/F


Az életnek nem kell tökéletesnek lennie ahhoz, hogy csodálatos legyen.


Elvárni a világtól, hogy igazságos legyen veled, mert jó vagy, ugyanolyan, mintha azt várod egy bikától, hogy ne támadjon meg, mert vegetáriánus vagy. (Dennis Wholey)


Az élet egyetlen – ezért vedd komolyan!

Az élet szép – csodáld meg!

Az élet boldogság – ízleld!

Az élet álom – tedd valósággá!

Az élet kihívás – fogadd el!

Az élet kötelesség – teljesítsd!

Az élet játék – játszd!

Az élet vagyon – használd fel!

Az élet szeretet – add át magad!

Az élet titok – fejtsd meg!

Az élet ígéret – teljesítsd!

Az élet szomorúság – győzd le!

Az élet dal – énekeld!

Az élet küzdelem – harcold meg!

Az élet kaland – vállald!

Az élet jutalom – érdemeld ki!

Az élet élet – éljed! (Teréz anya)

2010. júl. 20. 21:06
 30/40 anonim ***** válasza:

kedves mittomenki:



------------

07-20 09:45


Olyan szánalmas,hogy valaki ilyen fórumokon akar infót szerezni....mert az olyan jó buli mi?

Én 6 éve foglalkozom okkultizmussal és démonológiával és egyszerűen nem értem az ilyen kaliberű embereket.

----------

akkor ezekszerint nem te vagy a szanalmas ezzel az ovodas nyelvezettel. amivel foglalkozol az egy kbszott kamu. Kuldd ram a rontast ha akarod, pont leszarom.



Egyeblkent csendesen jegyzem meg, hogy OHio ban elek es egy pszichiatrian dolgozom. Hasonlo foldonfuto bolondok a paciensek.



javaslom, hogy kerj te is "foldi" segitseget, bar ha ennyi ideje " foglalkozol" ezekkel a dolgokkal akkor lehet, hogy rajtad mar csak egy hosszabb terapia segit...

2010. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!