Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz az hogy a Szellemek és...

Igaz az hogy a Szellemek és Démonok között átjárót lehet nyitni a túlvilágról?

Figyelt kérdés

HA IGEN HOGYAN?

Ez félelmetes? Mindennap beszélgethetek velük?

Csak kérdezem nincs ebben tapasztalatom ezekből,de gondoltam hogy Középsulin megcsinálnám,csak nem tudom hogy mik A KöVETKEZMÉNYEK! De lehethogy nemteszem mert parázok ilyektől!


2010. júl. 7. 16:20
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Ha megidézek egy démont akkor meglehet vele azt is csinálni hogy amit mondok ő megteszi?

(csak tudni szeretném nem kipróbálni vgy ilyesmi)

2010. júl. 11. 13:50
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok.

Nemigen lehet, mert nincs akkora hatalmad, hogy irányítani tudjad. Sőt, a legnagyobb mágusoknak még a leggyengébb démonokkal is meggyűlik a baja. Néha az átlagos entitások is nehezen kezelhetőek, nem egyszer fordult elő hogy valaki megidézett egy ilyet, és pár hét múlva megőrült a hangoktól és jelenségektől, majd öngyilkos lett.

2010. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Akkor ez tényleg nem vicc!

Bár a mai világon többen idéznek elo ilyeneket lehethogy mert nagyon unatkoznak de nem ismerik a következményeket

2010. júl. 15. 20:45
 14/40 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy megnyitják az ún. átjárót, de bezárni már nem tudják. Vagy ha mégis, nem küldik vissza az entitásokat és jól ottmaradnak a nyakukon. Gondolom senki nem örülne, ha halála után valaki visszahozná és mindig bolyongania kéne :D Amúgy az ilyeneket meg lehet tanulni, bár kell hozzá jó pár év, mire az ember elsajátítja a tudást, és még akkorsem mondhatja magát tájékozottnak e téren, mert elég kiszámíthatalan dolog a mágia/--vagy nevezzük, aminek akarjuk.
2010. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Ki idézett már szellemet?

Ha valaki idézne akkor megkérdezné nekem hogy mi van halálunk után vagyis a túlvilágon- elvileg csak lehet beszélgetni vele nem?

Mi lesz velunk halálunk után csak ennyit kérdezen meg valaki tőle ha idéz szellemet!

Ha lehetséges írjatok

2010. júl. 19. 12:58
 16/40 anonim ***** válasza:

22.03.-as. Lehet hogy megszálltak már sok körülötted lévőt,csak te nem tudsz róla.;)

Nem hinném ha egy démon megszáll valakit odamegy egy embrehez : Cső megszálltam ezt az embert hogy vagy megölhetlek? -.- Erről ennyit nagyokos. :)

2010. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Helloo kérdező! :D Ha beszélgetnél egy szellemmel, nehogy megkérdezz ilyen dolgokat!!:D "mi van a halál után" "létezik isten" stb :D Mert NEM szabad!:D Nem tudom miért nm szabad xD De eddig mindenhol ezt olvastam!:D Amúgy jó a kérdésed :P Szimpatikus vagy :D Én is megtenném, ha lenne merszem hozzá :$ Szerencsére nincs :D Kitudja mit szabadítnék a világra x'D ...

Amúgy igaziból nem értem, hogy honnan tudják ennyien, hogy nm szabad ilyenekkel "szórakozni"...Valakinek esetleg van személyes(!) tapasztalata?? Jaj ne értse félre senki nm veszekedni akarok, csak kíváncsi vagyok!:D

2010. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Ma 14:44

Helo én is azért kérdem mert nincs hozzá merszem X)

Lehet hogy találok valakit aki majd megteszi de eddig még nincs jelentkező.

Szóval én nem értem ezt az egészet miért fél mindenki egy szellemtől mikor az csak egy FEHÉR LEPEDő ha tévedek javítsatok ki mert még nem láttam szellemeket meg démonokat! HOGYAN néz ki egy SZELLEM vagy DÉMON?

2010. júl. 19. 19:15
 19/40 anonim ***** válasza:

14:44es vok :D a Szellemek(tudtommal,habár még nm láttam) vagy fehér "ködképek" de sokak "számolnak" be arról, hogy ember alakok, csak kicsit átlátszóbbak, vagy nm is tudom :P Átmennek a falon stb! Ezek az itt maradt "lelkek".(javítsatok ki nyugottan ha nem így van :P)

Viszont a démonok :O Azt elképzelni se tudom :D Engem is érdekelne :D

2010. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
a szellemeknek többféle alakjuk van, bár általában úgy mutatkoznak, ahogyan meghaltak, ezért annyira félelmetesek. de egy démon. nos, én sem tudok sokat a kinézetükről, csak annyit, hogy a legszörnyübb, amit láthatsz. ritkán mutatkoznak, általában más módon adják a tudtunkra a jelenlétüket, és az őrületbe kergetik az embert. tényleg nem vicc, és nekem személyes a tapasztalatom. na leirom. nemrég megcsináltam ezt a tükrös idézést, és valoszinüleg elrontottam, mert kijött valami(nem látom, nem tudom, szellem, vagy démon) eléggé hangos teremtés, leveri a tárgyakat a helyükről, hangoskodik, éjjel néha suttog(azt nem álmodom, mert még fent vagyok, amikor elkezdi, és roppantul idegesitő.
2010. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!