Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz az hogy a Szellemek és...

Igaz az hogy a Szellemek és Démonok között átjárót lehet nyitni a túlvilágról?

Figyelt kérdés

HA IGEN HOGYAN?

Ez félelmetes? Mindennap beszélgethetek velük?

Csak kérdezem nincs ebben tapasztalatom ezekből,de gondoltam hogy Középsulin megcsinálnám,csak nem tudom hogy mik A KöVETKEZMÉNYEK! De lehethogy nemteszem mert parázok ilyektől!


2010. júl. 7. 16:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
42%

Hát először is értelmezzük a kérdésed. Ha a túlvilágról akarsz kapukat nyitogatni, ahhoz először megkéne halnod. Ésha már a túlvilágon vagy, megpróbálhatod.


Sok sikert előre is!

2010. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Mármint úgy akartam hogy onnan idejön valami démon vagy szellem ha egyáltalán léteznek!

Merthogy van valami tükrös idézés,amivel előjönnek.

2010. júl. 7. 17:02
 3/40 BlackSword ***** válasza:
14%
Nem, nem lehet, és túlvilág sincsen, se szellemek, se démonok, csak a filmekben... A való életben ilyenek nincsenek...
2010. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
63%

=.= (előzőnek..)


Szóval.. ha ennyire kezdő lennél(sőt, én még a tapasztaltabbaknak sem ajánlanám) démonidézéssel semmiképp ne próbálkozz!!!Borzasztó következményei lehetnek.(Bár a szellemidézésnek is..de nem feltétlenül akkora)

Amúgy ja, szellemekkel mindennap beszélgethetsz sztem, mondjuk az asztaltáncoltatós módszerrel v. Quija táblával.

De azt is nagyon óvatosan, és legyen azért melletted egy tapasztaltabb ember, és min. 3-an csináljátok!

Ja, és lehetőleg olyan szellemet idézzetek sztem, akit ismertek is, szal ha megbizonyosodtatok róla, h. egyik házban kísért szellem, azzal próbálkozhattok. Vagy rokonok;batárok szellemével mondjuk.

És bocs, ha vmi hülyeséget írtam :D, én se vagyok vmi tapasztalt ember.

2010. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Nincs kedvem semmit megidézni mert olvastam most ezekrol

hogy megidézheto a sátán is és meg is öl téged ha egyedul

beszelsz vele vagy megidezed

2010. júl. 7. 20:55
 6/40 BlackSword ***** válasza:
22%
Nyugodj meg... Felesleges időpazarlás lenne megidézni bárkit is... Nem lehet... Vannak sajnos sokan, akik elhiszik ezeket a butaságokat, mert akik ezt mondják, egytől egyig mind profi szemfényvesztő... Nincsenek se szellemek, se démonok... Gondolj bele, akkor mivel lehetne őket leállítani, vagy védekezni velük szemben... Most majd mindjárt jönnek a különböző módszerek,hogy így, meg úgy... Csak hát azok kb olyanok lennének, mintha 22-essel akarnár Pigris harckocsit lőni... Esélytelen kisérlet is lenne... Már rég megszálltak volna minket, ha léteznének... Nem kell mindent elhinni, amit a neten olvasol...
2010. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%

idézhetőek. Szellemek és démonok is. Általában szellemek jelennek meg, a démon nagyon nagyon ritka hacsak nem kifejezetten azt hívsz, szellemből viszont rossz szellem is jöhet.

Idézz tükörrel, azzal nagyon végzetes bajt nem okozol.

2010. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
53%

Norbi takarodj már erről az oldalról!


Nem hiszel az ezoterikában, akkor ne beszélj itt mindenféle hülyeségeket, a politika témakörben meg a lehető legkreténebb eszmét, a liberalizmust képviseled. Pár szélsőséges antifán kívül senki sem szeret itt!

2010. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 BlackSword ***** válasza:
0%

Akkor magyarázzátok már el, hogy ha léteznek, akkor miért nem szálltak még meg minket??? Azt mondjátok, hogy a szellemek valamikor emberek voltak (tudjátok, értelmes lények) és az ember első számű célja a hóditás... Ráadásul nem lehetnek semmik, ha a dimenziók között vándorolnak... Az embernek ugye nagy problémát jelent az első 4 dimenzió is... Ők meg csak úgy szabadon vándorolnak poénból... Mekkora hatalmuk és erejük lenne már... Jóval több, mintsem néhány holdkóros képzelgő idióta megállítsa őket sóval, és foghagymával... Ez még annál is rosszabb felállás, mint az elrontott Tigris tank kontra 22-es... Ez inkább Yamato kontra 22-es...

MILYEN JÓ, HOGY ILYENEK NEM LÉTEZNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson! Beláthatatlan következményei lennének. Akár még meg is halhatsz. Egyébként is, nem úgy megy ám hogy hiphop megidézek egy démont is el is jön. Azoknak akkora hatalmuk van hogy bármit tehetnek veled. Megszállhatnak, megölhetnek, irányíthatnak stb. A szellemidézés sem ajánlatos. Felejtsd inkább el. Elhiszem, hogy jó bulinak tűnik, de hidd el nekem, nem az. Félelmetes-e? Hát... neked, aki nem jártas ebben, igen. Ilyenkor a túlélési ösztönök törnek a felszínre, elönt az adrenalin, és beszűkül a tudatod. Csak a menekülésre tudsz gondolni. Biztos vagyok benne, hogy pánikba esnél. Tapasztalatból mondom. Utolsó kérdésedre válaszolva, nem. Tudod, ők nem kutyák, hogy ha hívod őket, jönnek. Nem zargathatod őket állandóan. Remélem segítettem valamit. Saját érdekedben, ne tegyél ilyet, mert nem lennél ura a helyzetnek. Ezt egy hozzáértő ember taníthatja meg neked.
2010. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!