Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehett ez? A macskám.

Mi lehett ez? A macskám.

Figyelt kérdés
nagyon megrémisztett. ültem a nappaliban, olvastam, ő a dohányzóaztalon feküdt. egyik pillanatban felült, nagy rémültséget láttam a szemében, ide oda cikázott a tekintete, követett valamit a tekintetével szóltam hozzá, de nem figyelt rám cak eg ypilanatig. ez kb. 2 percig tartott, aztán visszafeküdt. a macskám egészséges, nem beteg, azelőtt, és utána se csinált ilyet, viszont azóta ugyanugy nez ram, mint arra a valamire. félelmetes.
2010. máj. 3. 15:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%
A macskák szeme érzékenyebb, olyan fényhullámhossz tartományban is lát, amit az ember nem észlel. Néha ez vicces helyzeteket szül. A macsekot megrémíti néha egy árnyék, amit olyan fény vet, amit a gazdi nem lát.
2010. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
12%

12:08


Engem meg egyáltalán nem érdekelt, hogy neked mi a véleményed a véleményemről :)

Egyébként meg akkor írom le a véleményem, amikor akarom. És magasból teszek rá, hogy ki kiváncsi rá és ki nem :)

Mindenesetre neked is köszi, jobb kedvem lett. :D

2010. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%
Amúgy ez a kutyás vonyítós dolog tényleg igaz lehet. Nem olyan régen meghalt a szembeszomszédunk nem itthon volt hanem a kórházban, és reggel mondta apa hogy a szembeszomszéd kutyája úgy vonyított amilyent még sosem csinált és délután meg jött haza anyukám hogy hallottad e hogy meghalt a pista bácsi (ő volt a szembeszomszéd)
2010. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%

Baromság, nem látunk szellemeket.

üdv.

Cirmi

2010. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%

08:12!

Téged nem látlak,tehát te is szellem vagy...

2010. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicáim is szoktak ilyet. Egyik percbe nyugisan nézzük a tvt aztán felpattannak és néznek egy pontba, mind ketten ugyan oda, kb 2 percig. Hiába szólok hozzájuk, nem reagálnak. Nem mondom azt h szellem, de vmit biztos látnak.
2010. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Ha jól emlékszem, pont a macskák és az emberek kontrasztérzékenységi függvényét hasonlítják össze a fent említett könyv egyik fejezetében. Abból kiderül, hogy a macsekok sokkal jobb készségekkel rendelkeznek ezen a téren, egy csomómindent meglátnak, amit az ember nem. De nem szellemeket, hanem árnyékokat. Ezeket figyelik, de az emberi szem érzéketlen ezekre a kontrasztkülönbségekre.

2010. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

az én macskám is csinált ilyet.

nálatok halt már meg olyan családtagod vagy valakid aki veletek lakott egy házban? Akkor lehet a házatokban szellem,lehet azt látta, de nem biztos. Nem tudom,még nem voltam se macska, sem pedig szellem, de elképzelhető.

2010. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
dédanyám nem itt hallt meg, de ebben a szobában haldokolt. ágyhpz volt kötve.
2010. jún. 21. 15:19
 30/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem azt mondom,hogy nem hiszem el meg hülyeségnek tartom a szellemes sztorit de nem kell egyből a tudományt meghaladó válaszokat keresni.Rossz álom is lehetett,egy macskámat egyszer egy kutya megtépte,onnantól kezdve hasonlókat produkált,szóval még a nagy Poltergeistes feltevések előtt éppenséggel el lehet gondolkodni azon,hogy nem e érte valamilyen stressz az állatot korábban,ami mélyebb benyomást kelthetett a macskában,nem beteg e(zakkanástól szervi károsodásig pl).Plusz egy macska is viselkedhet néha furán,csak úgy mint egy ember vagy bármely más élőlény,nem mindig van oka a dolgoknak.Két macskám van és a kisebbikmacskámra ha rá jön az 5 perc akkor a legmélyebb alvásból is felugrik és össze vissza rohangál,alig lehet elkapni,ha meg megfogja az ember dorombol és karmolászik,harapdál(játszik).
2010. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!