Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehett ez? A macskám.

Mi lehett ez? A macskám.

Figyelt kérdés
nagyon megrémisztett. ültem a nappaliban, olvastam, ő a dohányzóaztalon feküdt. egyik pillanatban felült, nagy rémültséget láttam a szemében, ide oda cikázott a tekintete, követett valamit a tekintetével szóltam hozzá, de nem figyelt rám cak eg ypilanatig. ez kb. 2 percig tartott, aztán visszafeküdt. a macskám egészséges, nem beteg, azelőtt, és utána se csinált ilyet, viszont azóta ugyanugy nez ram, mint arra a valamire. félelmetes.
2010. máj. 3. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
bogár
2010. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Ezt akkor szokták csinálni ha szellemet látnak.
2010. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
egy légy.
2010. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
az én macskám is csinált már ilyesmit, feküdtem ő is feküdt totál nyugalom,néztük a tv-t. Egyszer hirtelen levetette magát az ágyról és támadó pozíciót vágott kb 2m-er távolságban tőlem. Nagyon megijedtem, ő meg csak fújt és a fölém nézett. Szólongattam de hiába. A macska hol rám hol fölém nézett. És egyszer csak elrohant. Én megfordultam kicsit furcsa érzésem volt, olyan volt mintha valaki belebámulna az arcomba de én nem látnám. Később megkerestem a macskám a szekrényem mögött kuporgott, csak másnap jött elő. Én is nagyon-nagyon megijedtem.Fogalmam sincs mi lehetett ott de a macska később elkerülte azt a szobát.
2010. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

15:25-nek van igaza. Aki nem hisz az ilyesmiben, ne olvassa itt a kérdéseket. Ebben a rovatban nem azért kérdeznek, mert esetleg légy röpködött.

Egyébként, tényleg látják a szellemeket. Vannak olyan emberek, aki szintén rendelkeznek ezzel a képességgel, teljesen civilek, csak nem merik elmondani, mert bolondnak nézik a legjobb esetben. A mi házunkban is van, sőt egy éve költöztünk ide, és jött utánunk. Az előző házból való költözés előtt már fennhangom beszéltünk hozzá, hogy jöhet velünk, nem előle költözünk. Akkor már egyre sűrűbben fordultak elő furcsa dolgok, aztán valószínűleg megnyugodhatott. Itt már az első nap jelezte, hogy velünk jött. Viszont nem rossz, ártó szellem, mert nem csinál kárt, nem árt nekünk. Csak lámpát kapcsol, ajtót nyit-csuk (és nem a huzat), odébb rak tárgyakat. A macskák viszont megijednek, félnek tőlük, akár jó, akár rossz szellem. Ezt csak az hiszi el, aki megtapasztalta.

2010. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
szerintem is igazad van 15:28 vagyok lehet az én macskám is szellemet látott vagy csak érzékelte.
2010. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyon érdekes, szerintem is olyasmi lehetett... Az én macskámmal is volt már ilyen; egyszercsak nagy nyávogást hallottam, és kinéztem az ablakon (az emeletről) És ott volt a macskám. Volt előtte valami nagyon fényes, fehér alak. Először azt hittem, hogy egy kisgyerek, és le akartam kiabálni, hogy hagyja a macskámat, de valahogy nem ment... Leszaladtam, hogy megmutassam valakinek, de mire felértem, már eltűnt :O De az én macskámnál úgy tűnt, mintha beszélne vele...
2010. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Egyik nap kettesbe voltam otthon a cicámmal,Zeldával.Felálltam az ágyra,hogy belerázzam a paplant a huzatjába,egyszercsak egy hatalmasat "lökött" az ágy,mintha felemelkedett volna az ágyneműtartó,én leugrottam,áttrohantam a másik szobába,felkaptam a macskát,és féltem..átmerészkettem vele a szobaajtóba,(tudtam,hogy a macskák látnak,letettem,és odafordult az ágyhoz,mereven nézte az ágynemütartót..vajon miért..
2010. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Talán légy volt benne,azért nézte :D


Amúgy valóban látnak a cicák olyasmit,amit az ember nem.Vagy legalábbis ritkábban,szóval szellemeket vagy kitudja miféle jelenségeket...

2010. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
utsó! :D Kaptál egy pontot! :D elég erős légy volt,ha fel is lökte az ágynemütartót..ja,és a macska meg röntgen szemű volt..ezek a földhöz ragadt népek néha olyan viccesek tudnak lenni..mint a repülőgépet madárnak néző bennszülöttek..biztos az is légy volt.. XD
2010. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!