Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehett ez? A macskám.

Mi lehett ez? A macskám.

Figyelt kérdés
nagyon megrémisztett. ültem a nappaliban, olvastam, ő a dohányzóaztalon feküdt. egyik pillanatban felült, nagy rémültséget láttam a szemében, ide oda cikázott a tekintete, követett valamit a tekintetével szóltam hozzá, de nem figyelt rám cak eg ypilanatig. ez kb. 2 percig tartott, aztán visszafeküdt. a macskám egészséges, nem beteg, azelőtt, és utána se csinált ilyet, viszont azóta ugyanugy nez ram, mint arra a valamire. félelmetes.
2010. máj. 3. 15:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
62%

15:50


jah nekünk is van egy szellemünk.

Főz,mos,takarít meg minden

...

2010. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
31%

Imádom ezt a kategóriát, annyit lehet röhögni, hogy az nem igaz...

Köszi, most felderítettél :)

2010. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
22:15-nek: imádom az ilyen kommenteket. Olvassál, szórakozzál, röhögd halálra magad, de ne írogass, a véleményedre itt senki nem kíváncsi, ez nem a humor kategória.
2010. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szabad azokat sem lenézni, akik nem hisznek az ilyesmiben. Nincs rá garancia, hogy léteznek ezek a dolgok, hiába a sok teória, elképzelés, ha te hiszel bennük, akkor létezik, ha nem, akkor nem létezik.

Én soha életemben nem láttam szerintem szellemet, nem is éreztem, de ettől függetlenül nem hinném, hogy nem léteznek. Nekem kutyám van, ő csak morogni szokott még akkor is, amikor nincs senki a lépcsőházban, a lakásban pedig pláne. Szóval..furcsa.

Szerintetek a kutyák is láthatnak valamit?

2010. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák is látnak"valamit"!Sokszor hallani olyan történetet,sőt,magam is tapasztaltam,hogy mielőtt meghalna a gazdi,a kutya sokat vonyít.

És én is láttam olyat,hogy a kutya mereven bámult valamit a levegőben (én semmi szokatlant nem láttam se közel se távol)és morgott,vicsorgott.

2010. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%
igen, az ágyneműtartóban annak a hullának a szelleme volt, amit hetekig rejtegettél ott....aztán a macska meglátta a szellemét.....................hát ne is haragudjatok már, de..............pff
2010. máj. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%
Több mindent megéreznek a cicák, az teljesen igaz, de ez még nem garantálja, hogy szellemet látott. Éreztetett valamilyen, számára idegen szagot/illatot, hiszen annak hatására is gyakran megállnak, úgymond. ledermednek és "tanulmányozzák" az új ingert. Olyan is megeshet, hogy megérzik a gazdi ideges lelkiállapotát, ami által sok cica hasonló viselkedést kezd mutatni... vagy kintről hall valamilyen, számára kellemetlen hangot. Rengeteg olyan körülmény, tényező lehet, amit az ember nem mindig észlel abban a pillanatban, ezekből lesznek a véletlenek, az isteni beavatkozások, szellemek, természetfölötti, megmagyarázhatatlan jelenségek. Ne értsetek félre, ezt egyáltalán nem gúnynak szántam, csupán az ember alapvető velejárói ezek.
2010. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%
At hiszem, hogy én hiszek a szellemekben... Bár nekem nem cicás élményem van. A ház, amiben lakunk az anyósoméké volt, mindketten meghaltak már. Az anyósomat nem ismertem, de tudom, hogy ő itthon halt meg. És itt is maradt... " éves kisfiam van és fél egyedül abban a szobában, ahol a férjem anyukája meghalt. Nem egyszer fordult elő, hogy a kisfiam rémült sikításba és sírásba kezdett és fölfelé mutogatott és le sem vette a szemét egy pontról. Kivittem a szobából, később amikor megpróbáltam bemenni vele megint sírva fakadt. Ja és nem volt ott semmiféle bogár! :) És ha ez nem elég: mit szóltok ahhoz, hogy egy olyan ajtó záródik be, amihez nincs is kulcs? Van egy szobánk, amit nem használunk, egyik nap be akartam menni és zárva volt. Kulcs nincs hozzá, a férjem úgy feszítette fel az ajtót és csak néztünk egymásra, hogyan záródhatott be? Rejtély...
2010. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
előző vok. "éves kisfiam= 2 éves kisfiam. bocsi
2010. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

szerintem is szellem lehetett, ehhez hasonló történetem nekem is van!

még fiatalabb voltam és szellemet idéztem. hívogattam, de nem válaszolt senki, aztán lépéseket hallottam.a kutyánk morgott és támadta a semmit, a cicánk ugyanígy tett.azt hittem szörnyet halok úgy féltem.végül éreztem valamilyen bizarr hideget a kezemnél, mintha megfogták volna. sajnos nem tudtam beszélni vele, sem elküldeni, mert megzavarták az idézést. de hónapokig lehetett hallani esténként, hogy fel alá járkál valaki. az öcsém is hallotta...

azóta megtanultam, hogy nem szabad szórakozni a szellemekkel, nagyon megbántam, hogy zaklattam szegényt és örülök, hogy "kedves" volt, már amennyire az lehet egy kísértet.

2010. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!