Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ennek mi neve, vagy mitől...

Ennek mi neve, vagy mitől van, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
többször tapasztaltam már olyat hogy előre érzek dolgokat és eddig mindig bejöttek PL: ültünk egymás mellet egy vad idegen sráccal a buszon és előre éreztem hogy fel fog állni és megérinti a térdemet és hozzám szól.pár perccel később pontosan úgy történt, vagy hogy bemegyek a boltba és az XY személy fog előttem állni amint éppen felvágottat szeleteltet és ahogy beléptem pontosan így történt , és sok hasonló történt már.
2015. júl. 28. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Különleges képességekkel rendelkezel. Nemsokára eljön Hagrid, és elvisz a Roxfortba.
2015. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Te vagy a kiválasztott aki megmenti a csigákat a nyálkátol!
2015. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Hatha ulnek melletem enis tudom mikor akar leszalni mivel elotte jo harom percel elkezd feszkelodni..

A boltban meg biztos latad a jovot!!!

Lotto szamokat pls!

2015. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vèletlen, be izgulj tovàbb.
2015. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Legoman ***** válasza:

Megérzésnek hívják őket. :)

Velem is van néha.

Érzem, hogy ne kanyarodjak le a következő kereszteződésnél, mert arra rendőrök vannak, és otthon hagytam a személyigazolványomat. Nem kanyarodtam, de mikor elmentem arra, valóban ott álltak a rendőrök. Egyszer volt az út során ilyen érzésem.

Akkor volt olyan is, hogy képeket láttam magam előtt, ahogy unokahúgom és öcsém rohangálnak, és a gitárommal szórakoznak. Majd mikor odaértem a szobaajtóhoz, akkor rohantak át a gitáromhoz, és már a kezükben is volt.

Számtalan ilyen dolog van. Minél jobban figyelsz rájuk annál élesebbek, és erőteljesebbek lesznek. Ha figyelmen kívül hagyod, akkor nem fog szólni vagy hazudik neked.

Viszont, ha te hallgatsz rá, még ha igazat mondd vagy sem, de te bízol benne, és magadban is bízol, akkor szépen lassan erősödik, és nem fog neked hazudni.


Megérzésnek hívják ezeket. :)

Ez is meg van minden embernek, csak nem mindenki figyel rá, és nála ezért nincs meg.

2015. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
déjà vu (dézsá vu) francia, ,,már láttam"
2015. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tisztánérzékelő vagy! :) és előre látod a jövöt képekben

rengeteg embernek meg van ez a képessége, csak félnek róluk beszélni

írj privátot, és segítek! én is ezeken keresztül mentem :)

2016. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!