Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan dolog, amit nem tudtok megmagyarázni, és biztosak vagytok benne, hogy természetfeletti jelenség volt?

Figyelt kérdés

Például amikor biztosak voltatok benne hogy szellemet láttatok, éreztetek, vagy ehhez hasonlók. Ha igen, elmesélnétek?


Szépen kérem, hitetlenkedő, viccelődő hozzászólók mellőzzék a véleménynyilvánítást, nem arra vagyok kíváncsi, nagyon köszönöm.



2014. jún. 14. 10:51
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
74%

Nem tudom, hogy paranormális-e, de mindenesetre nem tudom megmagyarázni. Tegnap felébredtem az éjszaka kellős közepén arra, hogy a gépem bekapcsolódott. De ez még egyáltalán nem furcsa, mert nekem van néha, hogy estére sleep mode-ba rakom a gépem, és olyankor többször is előfordult már, hogy csak úgy bekapcsolt.

Tök álmosan felkeltem, hogy kikapcsoljam, és akkor vettem észre, hogy a székem, amit a gépezéshez használok (ilyen gurulós meg forgós) oda volt tolva az ágyam mellé, és felé is volt fordítva, pont mintha valaki alvás közben nézett volna. Ráadásul meg mernék esküdni rá, hogy tegnap lefekvés előtt is a helyén volt a szék.

2015. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Vad-Ász ***** válasza:

utolsó.

tegyèl fel egy èjjellátó kasmerát hogy megtudd mi az

2015. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!