Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tűnnek el dolgok csak...

Hogyan tűnnek el dolgok csak úgy a lakáson belül?

Figyelt kérdés

Rohadtul idegesít már, gondoltam hátha tud valaki erről hogy valami természetfeletti jelenség vagy mit tudom én..


Nemrég 10ropi tűnt el, csak úgy.



#természetfeletti jelenség
2012. máj. 29. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden lakásban vannak fekete lyukak. Általában hajgumik és fél pár zoknik esnek áldozatul nekik. Ügyelj jobban a pénzre, akkor legalább az megmenekszik tőlük :)
2012. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, a feketelyukakról hallottam már, de szerintem ez valami más lesz..
2012. máj. 29. 10:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka, de úgy tűnik elég gyakori jelenség. A mesefilmekben az ilyent kis manókra szokták rákenni. A valóság szerintem az, hogy mi tüntetjük el a dolgokat, de az agyunk, az emlékeink becsapnak minket. Az utolsó emlékünk, hogy nemrég még itt volt a sublót fiókban, ma meg már nincs ott. Az az epizód valahogy kiesik, hogy áttettük máshova, elköltöttük azt a pénzt, vagy lesett, becsúszott a szekrény mögé stb.
2012. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, ki lakik még a lakásban, kinek van kulcsa, ki jár oda rendszeresen (pl. szomszéd, TV-szerelő), stb.

Én egyébként egy családtagra gyanakodnék. :)

2012. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy te tünteted el, csak nem emlékszel. Pl. álmodban, bármilyen furcsa is. Legközelebb egy ilyen ropi csomagot kenj be valami festékkel vagy ragacsossal, ami nem jön le könnyen. :)
2012. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a ropin pénzt kell érteni :-)
2012. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nálunk is történt ilyen. Történik még a mai napig.

volt olyan, hogy már felforgattam az egész lakást, mert emlékeztem rá, hogy a fiókba tettem a papírt, amin egy fontos telószám volt. Másnap reggel megtaláltam a pénztárcában.

Ezeknek az eltűnéseknek mind én vagyok az okozója. Multifunkciós vagyok: amíg éneklek a gyereknek, addig rendet rakok az íróasztalon, amíg folyik a kádba a víz, addig a konyhát pakolom...stb. Nem tudok 100%-osan figyelni...és kész a másnapi káosz.

Vagy hétköznap mikor hullafáradtan hazaérek a melóból, akkor utána még mindig multifunkciósan csinálom az itthoni dolgokat és ilyenkor tűnik el a legtöbb dolog.

2012. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem a ropin pénzt kell érteni :-)"

Ja, bocsi, akkor már vágom. :D

2012. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lakótársad volt az. :D
2012. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. lehet,hogy megetted északa,vagy alvajársz,vagy csak elfelejtetted

2. leesett a földre,vagy valahova

3. valaki más ette meg

4. eltűnt a negyedik dimenzióba és jót szórakozik a hajcsatokkal és a zokniaiddal :D

2012. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!