Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan dolog, amit nem tudtok megmagyarázni, és biztosak vagytok benne, hogy természetfeletti jelenség volt?

Figyelt kérdés

Például amikor biztosak voltatok benne hogy szellemet láttatok, éreztetek, vagy ehhez hasonlók. Ha igen, elmesélnétek?


Szépen kérem, hitetlenkedő, viccelődő hozzászólók mellőzzék a véleménynyilvánítást, nem arra vagyok kíváncsi, nagyon köszönöm.



2014. jún. 14. 10:51
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Kiskoromban volt egy nagyon barát tipusú lány, és azt hittük tudunk varázsolni.még olyan 5-6 évesek voltunk. Úgy csináltunk mintha varázsiskolában lennénk kitaláltunk varázsigéket amire mostanában kíváncsi lettem, most FENT VAN A NETEN AMIT KITALÁLTUNK!! És pl volt a ligavi ami gyógyítás volt és igaz, a seb látszódott, de egyáltalán nem fájt. Meg egyszer ilyen tárgyfelemelős varázsra lebegett a pohár!!!!!!!!!! Dúrva mi? :OO
2014. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
utolsó vagyok. Lehet nem hiszel nekem de az is volt hogy összeérintettük a kezünk és mintha idéztünk volna egy kaput és ilyen fantáziavilágba jutottunk.
2014. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
0%
ha látsz egy szellemet szemészetre menj vagy pszihiáterhez
2014. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
85%

Igen!

Nem is egyszer! A én a mai napig hallom minden éjjel a hangokat a konyhából de senki sem hisz nekem..az törtènt velem egyszer h azt álmodtam h tatámmal veszekszek ès azt mondtam neki h "bárcsak ne látnálak többè" és hajnalban mikor felébredtem anyukám sír a teraszon telefonnal a kezèben ès csak annyit mond h a tatám elment..vajon ez vèletlen??

2014. júl. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

a tatám elment..vajon ez vèletlen??

Nyilván nem az. Egy ilyen beszólás nagyon tud fájni, és ha egyéb baja is volt, könnyen siettethette a halálát.

Ettől még ne kell természetfeletti jelenségre gyanakodni.

2014. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Vad-Ász ***** válasza:
86%

Velem picit dfurcsa dolgok történtek folymatosan egyás utáni napokon,és olyan volt mint egy film.

Egyik este kimentem a mozsdóba és amikor jöttem vissza a szobámba kinéztem az ablakon és egy lény állt kint aminek 2 nagy fekete szeme volt ami ugy fél arcát takarta és kicsi szája,és az egész lényen egy szürke valami volt.

2 nappal később mentem haveromékhoz házibulira és kiderült,hogy 2 nappal előtte szellemet idéztek(haverom egy keresztet tartott egy gyertya föléá és a gyertya szikrázott) és mielőtt elkezdte ,előtte pár percel beszéltem vele telefonon.A bulin annyi volt , hogy az entitás megint jelentkezett,és a haverom huga transzba esett és lerajzolt egy arcot...az arctól majdnem szivbajt kapptam , ömlöttek a könnyeim és reszkettem.Alig tudtam kimondanimhogy ugyanazt a valamit láttam én is.

Az ajtó ami zárva volt nyikorgott és valami kopantott egyet a kályhán(szobakályha).

Alig mertem hazamenni.

ugy 3 nappal utána egy arc suhant el az ablaknál(de ez más volt..ennek rendes szemei voltak).

A haveerom hugának a barátnője is ott volt a bulin.Az ő faterjának van egy haverja aki otthonvan az ilyen dolgokban,és ő érezte rajtam a hideget,amit malami kézmozdulatokkal(csi-t vezette) "leszedte".

A lány képein volt valami fekete ami igazából nem volt ott.A lány arról is beszámolt , hogy a játékbaba(kb 60-80 cm magas) megfordította a fejér(hallotta , hogy recseg).

A baba minden éjjel elbőlt,kitámasztották,akkor is.

A baba csak akkor nem mozdult el,amikor beszorították a konyhapultok közé.

Amikor pár nappal utána kiszedtük onnan,délutánra valahogy kikerült az udvarra , majd másnapra eltűnt.Harmadnap sem volt meg.Negyedik nap a diófán volt rajta és vonszolás nyomai látszódtak rajta.

Szintén 2-3 nappal utána mikor városból mentünk haza akkor a haveromék háza tetején látták,majd az ő diófájukon.

A lény a padláson volt,és sehogy sem tudtuk elküldeni.

A haverom hugának a barátnője , egyik éjjel egy fehér szentetlt gyertyát gyujtott a haveromék kapujában.Reggelre eltűnt a gyertya.

Mikor suliba mentem olyan érzésem volt mintha követne valaki vagy valami.Csináltam képeket.A KÉPEKEN MOSOTT ARC VOLT.

A haverom egy papírra lerajzolt egy keresztet és felvitte a padlásra.A padláson meglátta a démont és az morgott rá.

A papír másnapra eltűnt.

Kiderült , hogy senki sem akar arról beszélni mi volt régen a környéken.Csak annyit tudtunk meg , hogy a szomszédban élő bácsi felakasztotta magát a horogfára.

Imát mondtam kómikor mentem be a ház kapuján.Fejben mindig próbáltam elküldeni az entitást.

És elkezdett csökkeni az aktivitása,majd eltűnt.

(latin szótárból néztem szavakat neten és összeraktam egy mondatot,melyet elmondogattam 3x)

Azóta nem hallottunk a lényről.

--------------------------------------

Erre mi a logikus magyarázat?

2014. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Szmelcso válasza:
Erre szerintem nincs logikus magyarázat. Ha ez tényleg megtörtént akkor soha többé ne csináljatok ilyet. +összeraktatok egy rémsztorit mert én majdnem összef*som magam. Kell nekem ilyeneket olvasni ilyenkor. Képzelem milyen lehetett ezt átélni.
2014. júl. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Vad-Ász ***** válasza:

Komolyan mondom:

este a takaró alá bujtam 16 éves létemre mert baromira féltem.

2014. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
41%
Egymást hergelitek bele a hülyeségbe.
2014. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
20%

Eléggé sok megmagyarázhatatlan dolog történt velem:

A barátnőm éppen mutogatta hogy mit beszélt az egyik fiúval messengeren mikor meg jelent az üzenetben hogy "111" ez még nem volt elküldve szóval biztos hogy nem betörtek a facebookjába. kicsit megijedtünk elkísértem mosdóba mikor gépen is bejelentkezett facebookra mikor vissza értünk a mi jár a fejedben részhez is oda volt írva hogy 111. Aztán volt még olyan is hogy fürödtem zenét hallgattam és a zene egyszer csak átváltott egy lassúbb zenére a fogas pedig magától leesett. És még sok más hasonló dolog..

2014. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!