Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Jean McDonald visszajött a...

Jean McDonald visszajött a halálból, de vajon mi késztette erre?

Figyelt kérdés

Egy 64 éves, nagymamáról van szó, de vajon hogyan lehetséges ez? állítólag 30 percig halott volt aztán visszajött a halálból vajon mi késztette erre? a nyugdíj unokák vagy netán a gyerek nyakán akart élősködni? sosem tudjuk

meg a valódi okokat! forrás... [link] Üdv, Jigsaw azaz J ügynök10-es :D



2013. dec. 10. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Vagy a meki fejeseinek az életét :-D

(Az előző kommentedhez)

2013. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
>állítólag
2013. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes, hogy komoly választ egyet sem kaptál.

Kár, hogy ennyi kisgyerek olvassa csak ezeket a témákat.

Ja, meg én.

Sajnos ilyen lett a világ, hogy az emberek nemigen foglalkoznak a miértekkel, poén az annál inkább érdekes,

hallottam olyat, hogy kiskölykök röhögve mesélték, hogy egy öregcsaj a buszon milyen kerek szemeket csinált, amikor hápogott, vagyis nem kapott levegőt. Szomorú vagyok.....

Visszatérve a kérdéshez: Igen, van ilyen, amikor halottnak hitt emberek visszatérnek az életbe.

Ugyanis a halál előtt, az élet energia egy utolsó kísérletet tesz, hogy az élőlény magához térjen, feltámadjon.

És ritkán, de tényleg sikerül, főleg akkor, ha nincs befejezve ami meg van írva, illetve az alany élni akarása

szinte emberfeletti.

2013. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Joseph Romos szerintem az ember sorsa nincs megírva csak az emberi hiszékenység képes arra, hogy értelmet keressen az értelmetlennek minden ember saját tudattal rendelkezik Istent vagy akár a szellemeket is az emberi hiszékenység hozta létre. és nem fordítva visszatérve a kérdéshez sztem mindenek van logikus magyarázata attól függetlenül, hogy mi nem ismerjük ...
2013. dec. 17. 09:45
 15/21 Passiflora ***** válasza:

Kedves Jigsaw!


Ha már az ezotéria rovatban tetted fel ezt a kérdést, és állításod szerint "A kérdést komolyan tettem fel nem viccnek szántam.", akkor azt tudom válaszolni neked, hogy szerintem valószínűleg azért "jött vissza", mert ő (mint lélek, nem pedig mint pusztán fizikai test) úgy gondolta, hogy még nem végzett az erre az inkarnációra vállalt életfeladataival.


Ha van kedved Neked vagy a többi hozzászólónak, itt elolvashatjátok egy amerikai idegsebész beszámolóját arról, hogy mit gondolt addig a halálközeli élményekről, amíg csak olvasott, illetve újjáélesztett betegektől hallott erről a tapasztalatról, és mit gondol ugyanerről azok után, hogy ő maga is átélt ilyet, mielőtt egy hét után visszatért a kómából:


[link]

2013. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Érdekes a magyarázatod, kedves Jigsaw, de egy valamit nem értek.

Ha ilyen racionálisan kijelented, hogy semmi nincs, csak

az élet, ami azonnal megszűnik, mihelyt elromlik a test, amiben a tudat is van, egészen addig, amíg él a test, akkor miért teszel fel kérdéseket? Ami azt jelenti szerintem, hogy nem vagy teljesen biztos a kijelentésedben. Miért van az a rengeteg, köztiszteletben álló okos ember, aki az általad vélt badarságokban hisz?

Talán, mert sokuk bizonyítékot nyertek, akár személyes tapasztalat, vagy hihető történet alapján.

Bár a válaszomban egyáltalán nem ezoterikus dolgot írtam, hanem a biológiai folyamatot, az élet hihetetlen produktumait, fiziológiai valójukban, hogy miért következik be nagy ritkán, és nagyon-nagyon sokszor egyáltalán nem, ennek rengeteg magyarázata lehet, sőt, akár ezoterikai is, amiben én nem vagyok ám szkeptikus!

2013. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Joseph Romos Igen nem vagyok biztos benne, mivel még nem haltam meg, de minden arra mutat, hogy nincsen semmilyen túlvilág és nem az a szkeptikus, aki mindenek a létezését tagadja, hanem az, aki mindenek a racionális magyarázatát kutasa, mert véleményem szerint mindenek van racionális magyarázata, csak még nem ismerjük, de az is intelligens ember, aki kategorizálja magát szkeptikus, ufóhívő, vallásos, stb. Én egyik sem vagyok. :-)
2013. dec. 18. 18:34
 18/21 anonim ***** válasza:

Vagyis, nem lehet egyértelműen kijelenteni azt sem hogy nincs semmi, hiszen mindenre racionális magyarázat sincs.

A megtapasztalás lehet az, amikor valaki elkezdi kutatni

a magyarázatot olyan oldalon, melyet eddig elvetett, ha már nincs racionális magyarázat.

2013. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Joseph Romos. De mindenre van racionális magyarázat, csak még nem ismerjük, de ez nem azt jelenít, hogy nincs. Például: hogyan lehetséges az, hogy létezik a túlvilág, amikor ennek a világnak vagyunk a teremtményei a tudatunk nem képes a testen-kívüli életre, mivel a "TUDAT" csupán az agy terméke.
2013. dec. 19. 13:08
 20/21 anonim ***** válasza:

"De mindenre van racionális magyarázat, csak még nem ismerjük, de ez nem azt jelenít, hogy nincs." De ha nem ismerjük mindenre a racionális választ azt sem állíthatjuk, hogy mindenre van válasz!!! "-hogyan lehetséges az, hogy létezik a túlvilág, amikor ennek a világnak vagyunk a teremtményei" -honnan tudjuk, hogy nincs "túlvilág", ha nem kaptunk még rá racionális választ, hogy tényleg nincs? "a tudatunk nem képes a testen-kívüli életre, mivel a "TUDAT" csupán az agy terméke." - háát, itt mondhatnám a másik dimenziót, honnan

tudod, hogy nincs, amikor az emberi érzékszervek hatótávolsága véges, nem veszed észre egy perc alatt, mennyit nőtt egy növény, nem látod a kilőtt golyó forgását, nem tudsz érzékelni olyan hangot, amit a denevér simán, stb....., nem érzed meg a szagot kilométerekről, mint a kutya, és nem érzékelsz másik dimenziót, de az nem jelenti azt hogy biztos nincs, ha nem tapasztalod.

Nem jelentheted ki hogy nincs! Pedig elintézed annyival, hogy kell rá lenni magyarázatnak, hogy nincs.

Nem igaz, hogy amiben nem hiszel, az nem is lehet. Hidd el!

2013. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!