Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Visszajött a démon? SEGÍTSETEK

Visszajött a démon? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban csak. A barátnőmre volt tapadva három démon, mikor már eldurvult a helyzet elmentünk ismerősömhöz aki az ezotériával foglalkozik és diplomája van több belőle, stb. Tisztított, regenerált, elvitték Mihály arkangyal és angyalai a három démont. Ez volt tegnap.


Ma újra reszketünk (én is belekeveredtem, mert segíteni próbáltam neki és érzem hogy haragszik), olyan érzésünk van, mintha vissza akarna jönni, főleg mikor szétválunk, pl egyikünk kimegy bezárni az ajtót, stb.


Sokszor csak állt a tükör előtt és önkívületben mormolt. Most olvastunk olyat, hogy a tükör átjáró. És összeállt a kép. Ő hívta (erősek), segítségért fohászkodott és ők kaptak az alkalmon úgy gondoljuk.


Mit tegyünk?? Minél többet és a lehető legsürgősebben várjuk a válaszokat, köszi :S


2011. márc. 13. 23:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
50%
én felkeresnék egy sámánt...
2011. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Kevesebb horrorfilmet kellene nézni...
2011. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Három démon? Az marha sok. :D Egyet küldjetek nyugodtan hozzám! :D
2011. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Családban van sok zokni rokon? Mert ha van, akkor nálad is könnyen előfordulhat lappangó pszichés és mentális zavar. Ezzel pszichomókust keress fel, mert olcsóbb és hatásosabb is, mint egy kuruzsló, akinek csak a pénzed kellene.
2011. márc. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

hívjátok Cthulhu-t, ő tud segíteni!


[link]

2011. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Azonnal fel kell keresni a helyi SZTK neurológiai szakrendelését, előtte beugrani beutalóért a házi orvoshoz.
2011. márc. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen emberek mint a kérdező az viccből ír ki ilyet, (viccnek jó) vagy ennyire retardált?
2011. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 M@x ***** válasza:
71%

Most miért szekáljátok?

Ő feltett egy kérdést és még csak egy normális választ olvastam. Szerintem menjetek vissza ahhoz az ismerősötökhöz és Ő majd tudni fogja, hogy mit kell csinálni.

2011. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
sajnálom a kérdésedre nem válaszolok evvel kapcsolatban old meg én is megoldottam egyedül!!
2011. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezós diplomát nem adnak, amúgy sem bíznék ezósokban.

Okkultistákban igen, ha kellően komolyak, de kis ezósokban nem, mert ők csak felhasználói a töredék infóknak anélkül, hogy utána járnának, vagy próbálnák az okokat meglelni.


Angyalok kegyelmébe ajánlottakat megóvják az angyalok, de ezt én személy szerint papokra bíznám az angyalokkal való munkát. Nekik az ilyesmi munkaköri leírásuk, és meglepően sok esettel találkoznak.


A másik lehetőség, hogy egy démon mágust kerestek, aki akár be is börtönözheti ezeket a lényeket.


Egyébként ha a barátotok direktben, szabad akaratából hívja őket, azon az isten se segít.

A démonok pedig nem tapadnak. Ott vannak, követnek, de semmi olyat nem csinálnak, ami mondjuk piócára emlékeztetne.


Egyébként a legegyszerűbb sóval hinteni a küszöböt, ablakot, minden bejáratot, még a tükröt is, illetve lepecsételni vagy letarkartni vagy eltávolítani a tükröt.


Én mégis azt javaslom, hogy menjetek templomba és keressetek papot. Ezek a lények templomba nem mehetnek be, illetve akit megszáll egy démon, egyre melegebbet fog érezni, mintha a pokol tüze égne benne, de ti itt még nem hiszem hogy tartanátok.

2011. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!