Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 miért nem ír már végre a...

404 miért nem ír már végre a kérdésekhez ha már visszajött?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 00:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Sztd van most olyan kérdés amire 404 komolyan tudna válaszolni? Nézd már meg a kérdéseket ezeken csak röhögni lehet. De az is lehet hogy nem érdekli most a GYIK.
2011. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Mi az a 404?
2011. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
404 egy itteni felhasználó akinek 404 a nick neve itt.Mellesleg UFO kutató vagy mi.
2011. okt. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
van egy olyan tippem hogy lefárasztottuk/ták..de sztem tőle kérdezd, a rajongóiblogján vagy min fennvan a mailcíme ha mindenigaz
2011. okt. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm.
2011. okt. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Biztos most mással van elfoglalva. Majd fog íri nyugi. Vagy annyira beteg hogy nincs kedve mert úgy tudom beteg.
2011. okt. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Esetleg mert a reptoidok elvitték a monyóját és már nem tudja a válaszokat. :D
2011. okt. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Csak van gépe ha nekem írt választ a levelemre amit köszönök szépen 404 :)
2011. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 x) ***** válasza:
Ő nappal alszik... éjszaka meg szerintem idegenekkel beszélget. Amúgy amekkora hírnevet generáltak neki egyesek szerintem nincs szüksége arra hogy több kérdésre válaszoljon. Ha majd megcsappan a hírneve úgyis kitalál valamit amitől újra mindenki 404lázban fog égni...
2011. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Mondom hogy a fia vagyok de úgy se hiszitek el. Nem baj. Egyébként 16 éves vagyok, Kaliforniában születtem egy kisvárosban és onnan menekültünk ide. Anyámat megölték de mi meg tudtunk menekülni. Ez van. Apám most beteg azért nem ír. Nyomja az ágyat és jajgat és ezt mondogassa mindig idézem: "jaj kellett nekem odamenni jaj jaj"


Néha kiabál nekem hogy vigyek neki ezt azt. Én meg viszem neki a kaját is az ágyba és én főzök amíg beteg. Csak wcre szokott menni. A céget meg a legjobb barátjára bízta amíg beteg.

2011. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!