Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem figyelnek péntek 13-ota és mostnába vettem észre hogy a tárgyak el mozdulnak maguktól. Vagyis nem is tudom csak fel raktam egy képet a falra és amint elfordultam leesett vagy öntöttem egy pohár vizet el fordultam és a pohárba nem volt semmi a táskám ezután csupa víz volt esténként meg egy bagoly figyel esténként az ablakból nem tudom mi ez kérlek segitsetek..
2013. szept. 28. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
kevesebb horrorfilm, tobb hasznos elfoglaltsag
2013. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bagoly? :D húzd el a függönyt... unalmas szombat délután :D
2013. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

téged szivat valami.

ne reagálj rá negaítvan és tovább fog állni

2013. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pihenj többet, vagy utazz el ha megteheted. Ez a kezdeti depresszió jelei.
2013. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakasztott így járok én is. A múltkor is leszálltam a buszról, aztán amikor az utcasaroknál hétranéztem, már nem volt ott! Megittam egy pohár vizet, erre kiürült a pohár, de tizenöt perc súlyzózás után a pólóm csupa víz volt! A baglyokról meg ne is beszéljünk!
2013. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!