Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nagyon félek attól hogyha...

Nagyon félek attól hogyha fizikai testem meghal, utána mi történik velem?

Figyelt kérdés

Olyan negativ energiákat érzek magamban ami megrémiszt, félek ha meghalok elfognak kapni a gonosz, negativ eők és szenvedi fogok, csak megakadlyozza őket, hogy él még a fizikai testem,amiben rosszul érzem magam állandóan, lelkileg-testileg, akaratomon kivűl olyan negativ dolgokra gondolok, ami elborzaszt

25 l


2012. dec. 9. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Senki sem tudja, hogy mi történik a halál után.
2012. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni, de 25 évesen még nem ezen kéne gondolkoznod.
2012. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Loller ***** válasza:
0%
Szellemek, démonok, rossz közérzet, stressz. Bármelyik lehet és több is. Viszont ezt itt hosszú lenne kifejteni és sok embernek nem tetszene. - Küld el privátba az e-mailcímedet és elküldöm amit mondani szeretnék.
2012. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont a félelem az ami a sötét oldalra vezet. Nem láttad a Star warst?
2012. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen olyan mintha elaludnál, majd azon kapod magad hogy egyszerűen minden előzmény és emlék nélkül létezel valamilyen formában. Valami olyasmi lehet mint most is, nem emlékszel létezésed előzményére, és nem is igazán tudsz felidézni első emléket. Még azt tudom elképzelni hogy a következő megszületés előtt eggyé válsz valamiféle energiával és mindennek tudatában leszel ami valaha is megtörtént a világegyetemben, vagy esetleg ekkor esel át azokon a szenvedéseken vagy érzéseken amiket ide elképzelsz. Ha meg is történik hozzáállhatsz úgy hogy majd miután átestél rajta úgyis az egész a feledésbe merül, majd ismét azon gondolkozol mi lesz veled a halálod után.. (persze ha olyan testben létezel ami képes a gondolkodásra)



...jelenleg ezeken az elméleteken kívül nem nagyon lehet bármi más a szolgálatodra. Lehet soha nem is létezett semmilyen magyarázat semmire, és az élet a világmindenséggel együtt csupán előzmény nélkül mindig is volt, és mindig is lesz.


Természetesen nem zárok ki semmi mást, csak elképzeltem egy lehetőséget a sok közül. Nem tudom elképzelni a nemlétezést, ahogyan a végtelen semmit vagy szenvedést sem. (Bár attól mert emberi aggyal nem lehet elképzelni attól még nem tartom lehetetlennek)

2012. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy eléggé nagy hülyeségeket írtam, inkább nem nézem vissza.
2012. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem kösd fel magad, és meglátod. Valószínűleg ott sem lehet sokkal rosszabb, és ha a pokolba jutsz, sok lesz az ismerős.
2012. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
rakd félre a negatív gondolatokat . nem vezetnek jóra.
2012. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi az ami miatt bűntudat gyötör? Szerintem először az életedet rendezd, és békülj ki magaddal. Ha sikerül, el fog múlni a félelem is. Az sokat elárul a gondolkodásodról, hogy negatív erőket, meg rajtad kívülálló dolgokat kezdesz okolni, ahelyett, hogy rájönnél, hogy a te életed te alakítod. Azért vagy(unk) itt, hogy tapasztalatot szerezzünk, amilyet máshogy nem lehetne. Nincs kaporszakállas, vagy vasvillás ördög aki majd megmondja helyetted, hogy hmm szerintem ez jó volt. Hmm szerintem ez meg kevésbé volt jó...
2012. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt meg hogy "szenvedni fogsz" nem kell aggódni, ugyan is a szenvedést, mint érzelmet az agyunk teremti legtöbb esetben külső fizikai erők feldolgozásával, és ha nincs fizikai tested nincs mi érzékelné a külvilágot és nincs is ami megteremtené a szenvedést, mint érzelmet :)
2012. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!