Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ilyenkor mi történik velem?

Ilyenkor mi történik velem?

Figyelt kérdés

Néha mikor bambulok, azt érzem hogy én nem vagyok itt. Én nem létezem. mintha csak egy szellemként nézném hogy az emberek vannak. Olyankor annyira erős ez az érzés hogy hirtelen ha ki szökkentenek belőle akkor szörnyen megilyedek. Volt hogy el kezdtem menni, szédültem, aztán kérdezték a barátnőim hova megyek, mert a suliba voltunk. Akkor jöttem rá hogy élek, és én vagyok ÉN.. Sokszor gondolkozom ezen. De talán életemben 4-4-ször fordult elő. Nyáron történt utoljára


13L


2011. jan. 9. 22:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
megijedek ,Bocsánat :S
2011. jan. 9. 22:31
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Voltam így de 6-7 éves koromban. Bár egyszer előfordult már felnőtten is, pedig autót vezettem. Elég ijesztő. Szerintem a lélek kicsit kimegy kalandozni olyankor. Azért biztonságosabb, ha megfegyelmezed.
2011. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez már a demencia jele. szokj le a fűről.
2011. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elkalandozik?? Hogy tudom meg állítani!!
2011. jan. 10. 16:49
 5/14 anonim ***** válasza:
:)
2011. jan. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is elő szokott fordulni! Egyébként nincs köze természetfeletti dolgokhoz. Inkább a Mentális egészség témakörbe illene, na nem mintha beteg lennél, de azért még mindig jobban odapasszolna, mint ide a PARApszichóba :D


20L

2011. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még. :) Majd kinövöd.
2011. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elkalandozik a figyelmed, nem koncentrálsz eléggé.

Ne félj, ha készülsz az érettségire, egykettőre elhagyod:-)

2011. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN!!! Amit mondasz az nagyon komoly!!! ÉS NAGYON KEMÉNY! Én is mindig ilyenre vágytam! Aztán egy haverom hozta. LSD. Én a helyedben átvizsgáltatnám a suliban a tejet.
2011. jan. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Összességében úgy fogalmazhatunk, hogy a pszichotikus állapotban lévő személy és a valóság, a realitás közötti kapcsolat megszakad, vagy legalábbis fellazul. Ennek következtében a pszichotikus állapotú személy másképpen látja, érzi, értelmezi a körülötte lévő világ eseményeit, történéseit, mint egészséges társai. Más dolgokat tart fontosnak, jelentősnek, esetleg fenyegetőnek, mint azt a valóság diktálná, emiatt mások számára esetleg furcsán, érthetetlenül viselkedik, mindennapi funkciói súlyosan károsodhatnak.
2011. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!