Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ilyenkor mi történik velem?

Ilyenkor mi történik velem?

Figyelt kérdés

Néha mikor bambulok, azt érzem hogy én nem vagyok itt. Én nem létezem. mintha csak egy szellemként nézném hogy az emberek vannak. Olyankor annyira erős ez az érzés hogy hirtelen ha ki szökkentenek belőle akkor szörnyen megilyedek. Volt hogy el kezdtem menni, szédültem, aztán kérdezték a barátnőim hova megyek, mert a suliba voltunk. Akkor jöttem rá hogy élek, és én vagyok ÉN.. Sokszor gondolkozom ezen. De talán életemben 4-4-ször fordult elő. Nyáron történt utoljára


13L


2011. jan. 9. 22:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nem LSD. Nem iszom suli tejet.
2011. febr. 3. 14:19
 12/14 anonim ***** válasza:

nem iszom suli tejet


ez tetszett. :D

2011. febr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy mintha csak szellemként nézném az embereket, az velem is előfordult. Plusz én néha el bírom érni, hogy figyelmen kívül hagyjanak, mondjuk tesiórán. Ez komoly. Az, hogy egyszer csak elindulsz, és nem tudod, hogy hova, az lehet hívás is. Valaki nagyon erősen koncentrál rád, azt akarja, hogy te ott legyél, és te ezt így érzékeled.
2011. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát az tök jó :)) Jó féle érzéseim vannak :D
2011. márc. 12. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!