Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az égő gyertyák bevonzzák a...

Az égő gyertyák bevonzzák a szellemeket a térbe?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni, hogy igen. Nem teljesen szkeptikusan, de nem is elfogultan álltam a parajelenségekhez, inkább csak nem törődtem vele, hiszem ha látom elvet vallottam ezekkel a jelenségekkel kapcsolatban. De tegnap este barátom (30 és 40 közöttiek vagyunk) szeretkezés előtt gyújtott pár gyertyát (milyen kis romantikus igaz? : ) Elvagyunk nagyban, szuper minden, amikor is egy olyan hangot hallottunk a konyhából, mintha egy kristálypoharat megkoccintanak felszólalás előtt. Jó, mondjuk mi volt ez? Á semmi, csak mozog a ház és lehet, hogy az egyik pohár nekiütődött a másiknak a száritóban. Folytatjuk tovább a heveskedést, erre megint a konyhából egy olyan hang volt,mintha valaki egy flakont nem megfog és pattan egyet, hanem konkrétan összegyűr... Hát befostunk, de párom körülnézett a lakásban és sehol nem volt senki. Azt hittük, hogy besurranó tolvaj van itt, de nem volt senki. Már elment a kedvünk a szextől is (pedig azt nehéz elvenni nálunk : ) csak feküdtünk ott, dumáltunk, mikor a párom éjjeliszekrényén a sikositó üvegét (ami tökre stabilan le volt téve)eldöntötte valami. Na, mondom neki, fújd el gyertyákat légyszives, mert nem tudom, nem értek hozzá, de szerintem a gyertyákkal hivtunk be valamit. Elfújtuk, felkapcsoltuk a villanyt, aztán párom már elég álmos volt, nem parázott tovább, elaludt, én meg még nem tudtam elaludni, csak korán, de addig már nem történt semmi. Szerintetek? A gyertya volt az oka vagy egészen más? Három gyertyát gyújtottunk meg, jobban mondva mécseseket.
2013. júl. 23. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Küldöm is az off-ot :D, Isten szememben gonosz Sátán vigyáz rám ._.

~Ac. Akuma ExorChrist~

2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges de nem valószínű. Kérdés hogy ez panel lakásban történt-e vagy egy öregebb már több generációt befogadó házban, esetleg temetőhöz közel? Stb.. Ha a gyertya lángja föl-le pilácsolva "ugrándozott" vagy himbálódzott akkor valószínübb hogy volt vagy van is egy láthatatlan vendégük. De ezt kideríteni úgy lehet ha meggyújtanak egy szentelt fehér gyertyát, ha nincs szentelt akkor szentelt vízzel kell megszórni és mellé kell helyezni egy szentképet még.


Szentelt vizet a paptól lehet kérni, a lakás négy sarkát meg kell egy kereszttel szórni, a ház közepére pedig loccsintani belőle. Ez után jön egy ráolvasás.: Gonosz erők, miért nem nyugosztok? Távozzatok!" Aztán imátkozni, mi atyánk és az üdvözlégy. Ja és fontos hogy egy-egy gyertya legyen a lakás négy sarkában a közepében pedig egy rúdalakú fehér, ezeknek tövig kell elégniük! Továbbá érdemes még minden helyíséget kifüstölni.

[link]


Remélem segítettem!

2013. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a választ : )
2013. okt. 25. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!