Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az égő gyertyák bevonzzák a...

Az égő gyertyák bevonzzák a szellemeket a térbe?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni, hogy igen. Nem teljesen szkeptikusan, de nem is elfogultan álltam a parajelenségekhez, inkább csak nem törődtem vele, hiszem ha látom elvet vallottam ezekkel a jelenségekkel kapcsolatban. De tegnap este barátom (30 és 40 közöttiek vagyunk) szeretkezés előtt gyújtott pár gyertyát (milyen kis romantikus igaz? : ) Elvagyunk nagyban, szuper minden, amikor is egy olyan hangot hallottunk a konyhából, mintha egy kristálypoharat megkoccintanak felszólalás előtt. Jó, mondjuk mi volt ez? Á semmi, csak mozog a ház és lehet, hogy az egyik pohár nekiütődött a másiknak a száritóban. Folytatjuk tovább a heveskedést, erre megint a konyhából egy olyan hang volt,mintha valaki egy flakont nem megfog és pattan egyet, hanem konkrétan összegyűr... Hát befostunk, de párom körülnézett a lakásban és sehol nem volt senki. Azt hittük, hogy besurranó tolvaj van itt, de nem volt senki. Már elment a kedvünk a szextől is (pedig azt nehéz elvenni nálunk : ) csak feküdtünk ott, dumáltunk, mikor a párom éjjeliszekrényén a sikositó üvegét (ami tökre stabilan le volt téve)eldöntötte valami. Na, mondom neki, fújd el gyertyákat légyszives, mert nem tudom, nem értek hozzá, de szerintem a gyertyákkal hivtunk be valamit. Elfújtuk, felkapcsoltuk a villanyt, aztán párom már elég álmos volt, nem parázott tovább, elaludt, én meg még nem tudtam elaludni, csak korán, de addig már nem történt semmi. Szerintetek? A gyertya volt az oka vagy egészen más? Három gyertyát gyújtottunk meg, jobban mondva mécseseket.
2013. júl. 23. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
lehet hogy a gyertyak vonzottak oda valamilyen kovalygo, szexre ehes alacsonyabbrendu szellemet..telihold volt tegnap, ekkor erosebb az aktivitas a szellemvilagban is. ez nem vicc, komolyan mondom
2013. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Tehát ha jól értelmezem, hallottatok kétszer valami ismeretlen eredetű zajt, leesett a síkosító és első gondolatotok volt szellemeknek tulajdonítani, ráadásul 30-40 évesen?
2013. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen... Mi is röhögtünk magunkon... : ) de azért nyugtalanitó volt. De tényleg, a telihold!
2013. júl. 23. 18:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen... Mi is röhögtünk magunkon... : ) De azért nyugtalanitó volt. De tényleg, a telihold!
2013. júl. 23. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
attól függ milyen színű a gyertya
2013. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Piros volt mindegyik.
2013. júl. 23. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
lehet azt akarta, hogy vegyétek be harmadiknak
2013. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Persze, hogy bevonzzák! nyilván azért hittek a szellemekben a babonás középkorban, mert akkor még hiába kattintgatták a villanykapcsolót, s ezért aztán gyertyával világítottak. De javaslom, hogy ti inkább százas égőt használjatok e célra, s talán a fejedben is világosabb lesz egy picit.
2013. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MarkoG válasza:
36%

Az offolókat nem értem mi értelme szegénynek beszólni?


kedves kérdező, lehetséges h egy kóbor lelket odavonzott a gyertya de én szerintem a telihold és a heves szexuális kapcsolat is közrejátszik, hiszen akkor tombolnak az energiák, lehet lakmározott kicsit a tomboló energiákból(bocs a szóismétlésért). Nem kell aggódni, a szellem az szellem, más anyagi világ lénye

2013. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MarkoG válasza:
45%

előző vagyok: legkönnyebben az ima segíthet ezek a lények ellen, kérjétek az istent h távolítsa el a gonoszt a házból és mondjatok el egy két miatyánkot


nem kell "vallásosnak" lennetek, elég ha hisztek istenben és az ő segítő erejében


(na akkor kérem a mínuszokat kedves ateisták, jehovák meg minden offoló;) )

2013. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!