Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már hasonló veletek?...

Történt már hasonló veletek? Valaki nem tudna erre reális választ adni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, mért kérdezek éppen a gyakorikérdéseken... tudom, hogy nem fogok normális választ kapni. Szóval: kb. 30 perce, laptopozok, mint minden este, és azt vettem észre, hogy a laptopom mögött egy fehér "valami" elsuhant, de csak a szemem sarkából láttam. Kapcsoltam lámpát, és gondolkoztam.. A TV ment, de még eddig nem láttam ilyet belőle, az ablakból jönne valami? Egyből kizártam, hisz tetőtérben vagyok, lehetetlen hogy autóvilágítás jönne be az ablakon, amikor az az ég felé néz.... Laptopozok tovább, 2 perc múlva ugyan olyan távolságból A laptop felett látom ugyan azt. Akkor már kezdtem parázni, de tudtam, hogy hallucinálok, mert már este van, de voltam már fent 5-6 -ig is, de nem tapasztaltam még ilyet. Valakinek volt már hasonló élménye? Értelmes válaszokat pontozom. :: És bccsi a helyesírási hibákért, ha van, már este van. ::

13/F



2012. dec. 29. 01:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Dehogy, csak egy muslincácska pici szellemkéje!
2012. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Látásvizsgálat!
2012. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát. NEM vagyok szemüveges, nem romlott eddig a szemem. Mindenkit pontoztam.
2012. dec. 30. 01:27
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hallucináció. Igen az az. Na de mi is a hallucináció? Az agyadban valami kémiai zűr támad és azt hiszed, hogy látsz valamit ami nincs ott. No de mi van ha úgy gondolunk a hallucinációra mint tényleg az agyban bekövetkezett változás ami lehetővé tette számodra, hogy egy pillanatra betekintést nyerhess egy magasabb az egyébként a fizikai érzékszerveiddel felfoghatatlan dimenzióba? Na de nem csak hülyülök. :D Viszont tény, hogy ha mást vélsz érzékelni a valóságból mint ami az elfogadott általában akkor akár még ki is közösítenek a világukból. Szóval olyan nincs, hogy szellemek, meg tündérek, meg magasabb dimenziók, és minden ilyen paracucc. Maradjunk a realitás talaján. Realitás... Ha mindig a realitás talaján maradtak volna a nagy feltalálók azért nem itt tartana a világ. A gondolat, a fantázia ugyanis nem feltétlenül reális. Én azt mondom hülyeség, hogy bármi természetfelettivel találkoztál volna. Azért ide szúrok egy linket nézd meg. Arról szól, hogy épülj be az embermasszába mert az kényelmes. Mond azt amit mások gondolnak, és békére lelsz. http://www.youtube.com/watch?v=cdyuwZgZnsc
2013. jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. ;)
2013. jan. 2. 06:01
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egeret használsz? Az egér fénye ha picit felemeled, a falon megvillan. Egész messzire visz ,a falig simán. Mondjuk a legtöbb piros, de a fényt megtörheti valami és olyan szögben ha nem szemből nézed még fénytörés nélkül is észlelheted fehérnek a szemed sarkából észlelt villanást.Próbáld ki.
2013. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én akkor szoktam ilyet tapasztalni, ha egy oldal színe nagyrészt fehér -például a gyk.hu -n. Ilyenkor ha hirtelen félre pillantok, én is szoktam látni ilyesmit.
2013. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Touchpad. Utolsó: Igazad van. :) soha többet nem tapasztaltam ilyet, szóval biztos az volt. :)
2013. jan. 4. 03:23
 19/20 anonim ***** válasza:

REKLÁM FAIL!

"Szellemjárás Megszüntetése" :DDDDDDD

Amúgy velem is volt már ilyen. Ha fehér az oldal háttere és félre nézel, tök olyan, mintha elsuhanna valami ott. :)

2013. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Nokedli007 válasza:

Én is fosok a szellemektől de túltettem magam rajta.

Bárki bármit mond szellemek léteznek és ha nem öltél meg senkit, nem volt haragosod aki meghalt, nem vagy rossz/gonosz ember nem bánt.Amúgyis szerintem ökörség, hogy a szellemek tudnak bántani.

Különben lehet, hogy autófény mivel mi a 6.-on lakunk és a plafon a földön meg mindenhol autófények suhannak el.

2013. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!