Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már hasonló veletek?...

Történt már hasonló veletek? Valaki nem tudna erre reális választ adni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, mért kérdezek éppen a gyakorikérdéseken... tudom, hogy nem fogok normális választ kapni. Szóval: kb. 30 perce, laptopozok, mint minden este, és azt vettem észre, hogy a laptopom mögött egy fehér "valami" elsuhant, de csak a szemem sarkából láttam. Kapcsoltam lámpát, és gondolkoztam.. A TV ment, de még eddig nem láttam ilyet belőle, az ablakból jönne valami? Egyből kizártam, hisz tetőtérben vagyok, lehetetlen hogy autóvilágítás jönne be az ablakon, amikor az az ég felé néz.... Laptopozok tovább, 2 perc múlva ugyan olyan távolságból A laptop felett látom ugyan azt. Akkor már kezdtem parázni, de tudtam, hogy hallucinálok, mert már este van, de voltam már fent 5-6 -ig is, de nem tapasztaltam még ilyet. Valakinek volt már hasonló élménye? Értelmes válaszokat pontozom. :: És bccsi a helyesírási hibákért, ha van, már este van. ::

13/F



2012. dec. 29. 01:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Lehet hogy sokat pislogtál egyszerre ezért káprázott a szemed.pontosan hogy nézett ki ez a fehér fény?
2012. dec. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak egy suhanás volt, nem volt konkrét alakja, a sötétségben fehéren rajzolódott ki.
2012. dec. 29. 02:02
 3/20 anonim válasza:
100%
Amint mondtam csak káprázott a szemed...
2012. dec. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Megártott a sok füves süti talán? :D

Amúgy biztos szellem.

2012. dec. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja. Biztos. Köszi utolsó :D
2012. dec. 29. 02:15
 6/20 anonim ***** válasza:
11%
ha voltál mostanság valahol ahol régebben valaki meghalt akkor lehet követett
2012. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
NA ennyit az értelmes válaszról 6.
2012. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Missi_Key ***** válasza:
100%

szemüveges vagy?


amúgy sok minden leht: muslinca, vagy van olyan hogy ha sokat nézel monitort vagy nagyon álmos vagy akkor bekáprázik az ember szame...

2012. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néhány hete hullámozni kezdett a monitorom. Szemüveges vagyok, minden távolságra jó progresszív lencsét viselek. Én a neonvilágítás-LCD képernyő-szemüveg együttesének különös játékára gondoltam. Nagyon kellemetlen, fura érzés volt. Alighanem valami súlyos elmebetegségem lehet, mert semmiféle paranormális jelenség nem merült fel bennem az okok között. Sem akkor, sem az eltelt időszakban. De talán még gyógyítható.
2012. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is láttam már. Szintén éjszaka, laptop és egyszer csak egy fehér valami suhan el. Megijedtem, aztán rájöttem, hogy csak egy muslicaszerűség volt.
2012. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!