Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek mi történhetett?

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy szellem volt vagy démon vagy akármi, mert lövésem sincs. Álmomban valami démonszerűvel harcoltam, meg akart ölni, de csak egy mély sebet ejtett a jobb alkaromon végig. Reggel mikor felkeltem, eléggé fájt a kezem, aztán mikor eszembe jutott, hogy álmomban ott lettem megsebezve, megvizsgáltam. Pont ott, ahol az álmomban történt, egy közepesen mély vágás húzódott végig a kezemen. Körülnéztem alaposan, semmi nincs, nem volt a közelben, ami megvághatott volna. Szerintetek mi lehetett az? Köszi előre is!

21l


2012. júl. 7. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3-as írja, pontosan így van. Megkarcoltad magad valamivel, az agyad pedig köréírta az álmot. Ez nagyon gyakran megesik.
2012. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Amúgy utolsó előttinek: nem tudom, mi karcolhatta meg.
2012. júl. 9. 15:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Valóban az agy írt történetet az alvás közben történt karcolásra. Egyébként ez nem zárja ki, hogy valaki felébred álmából, simán visszaalszik és eszébe sem jut másnap,hogy felébredt, sőt azt is beépíti az álomba. Még valóságosabbnak tűnik a történet. De az is lehetséges,hogy egy teljesen lényegtelennek tűnő karcolás, előző napi pici sérülés amit észre sem vett vagy elfelejtett mert nem tartotta fontosnak, alvás közben kezd el érzékenyebbé válni és az álomban összerak hozzá az ember valami kis történetet. Az álomfejtéshez ért néhány pszichológus , ne keress para magyarázatot, szellemek nincsenek.
2012. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy sem hiszek igazán az ilyen természetfeletti dolgokban, szóval nem kezdtem el kapálózva körbe-körbe rohanni a lakáson és kiabálni, hogy "szellem,szellem, hozzon valaki szentelt vizet, ördögűzőt és lisztet", de gondoltam, megkérdezem :D
2012. júl. 10. 13:42
 15/16 anonim ***** válasza:
nézz utána az "afrikai álomgyökér" nevű növénynek,részletesen! ;)
2012. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ilyesmi velem is történt. Én is úgy ébredtem hogy egy karcolás volt a karomon, ami pici volt, de fájt, és akkor jött oda hozzám a bátyám hogy fáj a karja egy karcolás miatt (egy szobába aludtunk éppen). és ugyanolyan kicsit szabálytalan szögletes karcolás volt a karunkon, pontosan ugyan ott.
2013. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!