Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek mi történhetett?

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy szellem volt vagy démon vagy akármi, mert lövésem sincs. Álmomban valami démonszerűvel harcoltam, meg akart ölni, de csak egy mély sebet ejtett a jobb alkaromon végig. Reggel mikor felkeltem, eléggé fájt a kezem, aztán mikor eszembe jutott, hogy álmomban ott lettem megsebezve, megvizsgáltam. Pont ott, ahol az álmomban történt, egy közepesen mély vágás húzódott végig a kezemen. Körülnéztem alaposan, semmi nincs, nem volt a közelben, ami megvághatott volna. Szerintetek mi lehetett az? Köszi előre is!

21l


2012. júl. 7. 00:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tényleg normális válaszokat várok, mivel amúgy eléggé szkeptikus vagyok.
2012. júl. 7. 00:25
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Passz... Régen láttam ilyen embereket a Mónika Showban hogy valamit álmodtak és az álmaikban lévő ütődések megjelentek a testén a valóságban is.
2012. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva történik. Nem az álmában lévő "vágás" jelenik meg a valóságban, hanem a valóságban történő eseményeket dolgozza bele az agy az álomba. Vagyis a kérdező által leírt eseménysor úgy történt, hogy valamin megkarcolta magát, ez lehetett az ágy széle, vagy bármi, amire nem is gondolna, majd ezt az eseményt kötötte a "démoni küzdelemhez" az agy.
2012. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez logikusnak tűnik, nem is gondoltam rá. Köszi! :)
2012. júl. 7. 01:07
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
4-es Neked aztán vág az eszed :D.
2012. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nekem is jó pár sebem volt már úgy, hogy csak sokkal később vettem észre. Vagy megkéselt valaki álmodban :D
2012. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy az éjszaka szereztem, és nem előtte, hiszen mondtam, hogy felkeltem, és égett, csípett, fájt, mint egy viszonylag friss seb. Az este meg nem volt ott semmi, nem is fájt. De szerintem a 4. válaszoló tippje lehet :)
2012. júl. 7. 01:43
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Viszont egy ilyen sérülésre felébred az ember,és nem reggel ül fel hogy juj,mi történt. Ha koppan a feje a falon az még egy dolog,mert az kb csak addig fáj míg koppan, ezt el tudom képzelni hogy beleálmodja valamibe, bár én sosem emlékeztem sem álomra,sem magára az ütésre amikor ilyen történt. De egy sérülés az elég erős fájdalom,hogy az ember túlélési reflexe felverje álmából. Plusz egy ilyen seb nem csak akkor fáj amikor kialakul, hanem utána is elég intenzíven.
2012. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Meg lett a logikus magyarázat és szerintem nem kéne a természetfeletti hülyeségekkel összezavarni a szegény kérdezőt.
2012. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Antimod ***** válasza:
A perdöntő itt az lehet, hogy mivel vághatta meg magát.
2012. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!