Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy történhetett ez meg? Van...

Hogy történhetett ez meg? Van rá valami ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés
Nem rég halt meg egy régi jó barátom "Cs". (öngyilkos lett) Néhány éve kaptam tőle egy kis damil figurát,ami sokáig a kulcstartómon volt,de egyszer valahogy lejött róla,eltettem a fiókba,onnan pedig eltűnt. Rengeteget kerestem az egész lakásba,de sehol sem volt. Kb. 2 hónapja külön költöztem a párommal. 3 hete nagy-takarítottunk és az ágy alatt megtaláltam a kis damil figurát! Nagyon megörültem neki,de fogalmam sem volt,hogy hogyan kerülhetett oda. Kiszedtem az ágy alól,s visszatettem a kulcstartómra.Néhány órával később megcsörrent a telefonom. "Cs" húga hívott,s zokogva mesélte, hogy délután 3-kor rátaláltak "Cs"-re, ahogy élettelenül fekszik a szobájában. A mentők szerint akkor már 1-2 órája halott volt. Természetesen nagyon szomorú voltam,sírtam 3-4 napon keresztül,csak a temetés után sikerült megnyugodnom. A temetés után a párom hívta fel a figyelmet arra,hogy milyen érdekes, hogy "Cs" kb. 13-14 óra körül halt meg,s én is kb. ebben az időben találtam meg a tőle kapott damil figurát. Nem nagyon hiszek az ilyen "szellemes" sztorikban,de ekkora véletlen nem lehet! Mit gondoltok az esetről?
2011. jan. 4. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Ne kombinálj, semmi köze a kettőnek egymáshoz!
2011. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy totális véletlen lenne?
2011. jan. 4. 14:02
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Igen!
2011. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg nem butaság. Vannak ilyenek, valaki, aki közvetlen jóbarátom, mesélt hasonlót a halott apjával kapcsolatban. Én el szoktam hinni ezeket.
2011. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. A halála előtt vesztetted el a figurát. Egy épp kimúlt szellem még sokkban üldögélhetne mondjuk és jobb dolga is akadhat annál, mint hogy kulcstartókat keressen vagy kerestessen. Már ha feltételezzük a létét.
2011. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sokat gondolkodom rajta,de magam sem tudom,hogy mit higgyek.
2011. jan. 5. 12:33
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem biztos hogy ez puszta véletlen lenne.de itt senki nem hisz semmiben.De ez akkoris elég különös.
2011. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én erre mondom, hogy telepátia. Valószínűnek tartom, hogy mielőtt "elment", még erősen gondolt rád, szoros lehetett köztetek a barátság. Ezt érezted meg te is, és kezdted el keresni azt az egyetlen tárgyat, amely rá emlékeztet. Gondolatban búcsúzz el tőle, köszönd meg, hogy ő volt neked, és hogy a továbbiakban is veled lesz, amikor hívod.
2011. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Elbúcsúztam tőle...bár nem volt egyszerű.
2011. jan. 11. 00:57
 10/15 anonim ***** válasza:

A fiókból biztos nem ő tüntette el,de az már lehetett az ő műve,hogy az ágy alatt megtaláltad a kis figurát.Előfordul,hogy a haldoklók ilyen különös módokon búcsúznak,mivel szavakkal már nem tudnak kommunikálni,máshogy kénytelenek észrevétetni a jelenlétüket.

Csak egy példa:Anyu,a nagy szkeptikus,egy öreg néninél volt,akire ő vigyáz.Épp együtt reggeliztek,mikor a polcról nagy ívben lerepült egy kis tükör.Abban az időpontban halt meg a néni férje a kórházban.

A tükröt sem huzat,se ember vagy állat nem verhette le.És nem leeset,"elrepült"!A néni is úgy gondolta,hogy az ura így köszönt el tőle és nagyon megnyugtatta ez a tudat.

2011. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!