Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valaki aki tudja mi...

Fati* kérdése:

Van valaki aki tudja mi történhetett Május 19. én 1891-ben?

Figyelt kérdés
5 éve halt meg a nagymamám nagyon szerettem őt egyszer a régi ház-ból hoztam egy zacskót ami tele volt régi érmékkel meg ilyesmivel, és ma találam benne egy különös érmét egy kicsitt nagyobb volt mint a többi szép ezüstös és az eyik felén felirat nélkül egy kép van vésve aszt hiszem Istent szimbolizája. A másik felén lengyel felirat van és egy dátum 19. Május 1891 és a közepébe bele vannak vésve a mamám nevének kezdő betűi... Nem hiszem hogy bizos valami fontosat jelentene csak különös volt hogy eszt én épp egy Május 19.én találtam meg. Ha valaki tudná hol szerezhette eszt a nagymamám /vagy annak anya / azt megköszönném.

#érme #Különös történések
2012. máj. 19. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de akkor még dédanyám se élt, nemhogy én, szóval passz.
2012. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

ezek történtek 1891.május 19-én

- Oswald Boelcke,(Az első világháború német vadászrepülő ásza) egy tanító fiaként látta meg a napvilágot 1891. május 19.-én Giebichensteinben

- Hopp Ferencz útazása a Föld körűl, Szibírián át

- Vaszary Kolos ebben az évben esztergomi érsek és hercegprímás volt..

és még egymillió dolog történt ezen a napon..


egy kérdés.

Nálad mit jelent az a szó hogy ESZT????

mert nem igazán értem.Csak remélni tudom hogy nem azt jelenti hogy "EZT" mert ez nagyon szégyen lenne ha igen..

2012. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

"útazása", "körűl", "Szibíria"

bocsi az off miatt, de szerintem csak akkor vonhatsz valakit felelősségre a nyelvtani hibáiért, ha tökéletes a helyesírásod.

2012. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
egy golyót nem találtál a zacsiban? vagy inkább kettőt? :D
2012. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Napkiraly ***** válasza:
tegyél fel képet róla
2012. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

tegnap 21:18


Az ugye fel sem tűnt neked,hogy linkeltem mindent???

2012. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem látszik. ez esetben bocsi :)
2012. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"vagy annak anyja" Ez meg így helyes! Ha már mindenki ezen pörög!


Mit jelent az a lengyel felirat ami rajta van? Lehet az a mamád anyukájának vagy annak anyukájának nevének kezdőbetűi. Esetleg lengyel ősök?

2012. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mit jelent a lengyel írás rajta ? Talán tud valaki ahoz hotzzászólni . Lengyel magyar jó barát,együtt issza borát.Lehet hogy haverjáé volt. a dátum meg valszleg az érme verési/öntési dátuma . Attól függ mien régi.
2012. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehetett a nagymamád neve belevésve egy 1891-es érmébe? Nem élhetett még akkor, mert akkor most 121 éves lenne. Mivel öt éve halt meg, még akkor is 116 éves lett volna. A dédi mamád élhetett már akkor, de még ő is gyerek volt. Nem írtad el a dátumot véletlen?
2012. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!