Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szoktatok olyan dolgokon...

Szoktatok olyan dolgokon agyalni, hogy mi a szerepetek az univerzumban?

Figyelt kérdés
vagy hogy miért léteztek, esetleg érzitek-e magatokat különlegesnek?
2011. okt. 1. 22:13
1 2 3 4
 21/35 nikaa11 ***** válasza:
Ha elolvasod a Bibliát, minden kérdésedre választ fogsz kapni!!!!
2011. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Tom Benko ***** válasza:

Bodor Tomi: Rendben. Állíts hegyére egy ceruzát, lehetőleg mindig a lehető legpontosabban ugyanúgy, engedd el, és figyeld merre esik. Nos? Valóban függ paraméterektől, de olyan érzékeny rendszer, hogy az összes paraméter megszerzésére SINCS lehetőség, ergo nyugodtan mondhatjuk, hogy randomizált rendszer.

De akkor mondok jobbat. Vegyél egy atommagot. Mondjuk uránt. Meg tudod mondani, mikor bomlik el? Nem. Meg tudod mondani, hogyan bomlik el? Igen.

2011. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Tom Benko ***** válasza:
nikaa11: És azok helyes válaszok? Ja, és hol van benne a kontinuum-hipotézisre a válasz? :)
2011. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el Tom Benkő bibliáját.
2011. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

"Ha elolvasod a Bibliát, minden kérdésedre választ fogsz kapni!!!!"


Igen, csak nem igaz válaszokat...


A bibliában hol van szó az Ősrobbanásról? Az elemekről?


Hagyjatok engem békén a bibliával, idegesít, hogy sokan tényleg hisznek abban, ami le van benne írva...


Na jó, azért nem idegesít, de ha valaki azzal jön HOZZÁM, hogy olvassam el a bibliát, az idegesít.


Én a tudományban hiszek, de te maradj csak tévhitben, nekem olyan mindegy...


Most gondolom kapni fogok ezért a hozzászólásért, de ez így van akár tetszik akár nem.



Térjünk vissza a ceruzához.

Ha hegyére állítom akkor sem véletlen, hogy merre dől. Attól is függ, hogy hogy engedem el. Ha úgy engedem el, hogy bal oldalt engedem el akkor erős valószínűséggel jobbra fog dőlni. De csak ha tényleg pontosan a hegyén van.

És hegyével lefelé úgysem fog megállni... Elmagyarázzam, hogy miért? Ha igen én szívesen leírom, de nagyon röviden legyen annyi elég, hogy nem tudják pontosan kiszámítani, hogy mindenhol ugyanannyi anyag legyen benne.

Ez így hülyén hangzik, de ha akarod bővebben leírom egy hosszabb hozzászólással.

2011. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Tom Benko ***** válasza:
Tessék, akkor kísérletezz egy kicsit. Én már túl vagyok rajta. Minden gond nélkül véletlenszerűként lehet jellemezni.
2011. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem véletlenszerű, hogy merre és hogyan dől...

Akarok, hogy kirészletezzem?

2011. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Tom Benko ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Jó, akkor holnap, most már fáradt vagyok.
2011. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
41%
Nem fogsz véletlenül meghalni, ha nemvéletlenül eldől a ceruzád. Szóval szerintem: Cut-the-shit.
2011. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!