Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szoktatok olyan dolgokon...

Szoktatok olyan dolgokon agyalni, hogy mi a szerepetek az univerzumban?

Figyelt kérdés
vagy hogy miért léteztek, esetleg érzitek-e magatokat különlegesnek?
2011. okt. 1. 22:13
1 2 3 4
 1/35 Tom Benko ***** válasza:
86%
Én biztosan tudom, hogy különleges vagyok, Mert belőlem csak egy van. Másból is, úgyhogy igyekszem mindenkire vigyázni. A szerepem pedig az Univerzumban az, hogy minél többet tudjak róla, és ezt a tudást minél több emberrel megosszam.
2011. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Na oké, de mindez miért van? Ez a kérdés...
2011. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Igen néha gondolok arra hogy különleges vagyok, bevallom... De nem nagyképűségből... De az univerzumban betöltött szereppel kapcsolatban én inkább az egész emberiségre gondolok, nem magamra...
2011. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nincs szükségem különleges szerepre, én csak elvagyok itt békében és nyugalomban. Meghagyom a hősködést másnak.
2011. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
30%
Hogyne érezném magam különösnek öregem. Én én vagyok.
2011. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
én néha úgy érzem kiválasztott vagyok, de még nem tudom mi a szerepem az univerzumban és mi a célom ezen a bolygón
2011. okt. 2. 01:27
 7/35 Hailey13 ***** válasza:
29%
na már megvan a kis csapatunk aki megállítja a 2012-s cuccot:)
2011. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
41%

Hailey13

Megnyugtatlak, azt nem állítja meg senki.

2011. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
37%

"én néha úgy érzem kiválasztott vagyok, de még nem tudom mi a szerepem az univerzumban és mi a célom ezen a bolygón"


Persze, biztos...

Az embereknek nincs szerepük az Univerzumba.

Az Univerzum is csak van és kész, ahogy az emberek is...

Én csak azon szoktam gondolkozni, hogy vajon mi volt az Ősrobbanás előtt sokkal... Itt szokott az bejönni, hogy Isten volt a kezdőlökés, vagyis sokan azt állítják, de ők tévhitben élnek, mivel Isten sem most, sem semmikor nem létezett... Olyan, hogy "természetfeletti", olyan nincs, az csak az emberi agy szüleménye. Ahogy Isten is. Én mindig azt gondoltam, hogy a tudomány és a hit megfér egymás mellett, de kezd megváltozni a véleményem. Egyre több a hívő ember sajnos, akik tévhitben élnek, azok pedig akadályozzák a tudás fejlődését.

Ha én tejhatalmú lennék, az első az lenne, hogy eltörölném a hitet és csak a tudomány létezne. Akkor most is sokkal előrébb tartanánk.

2011. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Én meg azon szoktam elgondolkodni, hogyha ez az egész véletlen nem történik meg, akkor létre se jön ez a világ?


GONDOLJATOK MÁR BELE A SZENTSÉGIT! xDD


A létezés... hogy van tudatos elme... ez a világ amiben élünk, olyan "tökéletes" (a hibáival együtt persze). És mindez a nagy semmiben létrejött, egy olyan helyen ami alkalmatlan az életre (űr)...


És ott van az ember. Nehezen lehet tökéletesebb lényt elképzelni (úgy értem az intelligens kategóriában), mondom ezt minden nagyképűség nélkül. És most főleg a kinézetre gondolok, ami egyszerűen annyira "természetes". Persze erre lehet mondani, h azért mert hozzá vagy szokva, meg te is az vagy. De egy háromszemű csápos lény sose lesz ilyen, és nem is tudunk elképzelni tökéletesebbet. De ha a belsőt vesszük akkor is, a bonyolultsága, sokszínűsége, az hogy két nem van az egyik az erő a másik a gyengédség és a szépség... Persze intelligensebb, magasabb szintű lény létezhet nálunk


Ha nincs is semmilyen felsőbb hatalom, akkor is egy csoda az élet


De nekem akkor is furcsa, hogy mindez a sok véletlen által jött létre...

2011. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!