Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes távolabbi rokonaim és ismerőseim halálát megérzem, de a saját nagyszüleimét nem tudtam?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem mindketten hónapokig voltak kórházban és egy teljes tanévem ráment (nem bírtam a stresszt, megbuktam) hat évvel ezelőtt hogy négy hónapon keresztül az iskolából 60km-el arrébb majdnem minden nap a kórházban néztem végig ahogy napról-napra egyre jobban szenvednek és egyre gyengébbek lesznek.

Az ő halálukat nem éreztem meg, de viszont más rokonaimnál, akikkel szinte nem is tartottam a kapcsolatot, ha abban az időben hunyt el amikor aludtam az összes vele kapcsolatos emlékem végigfutott az agyamon és verejtékezve rossz érzéssel és egyfajta megmagyarázhatatlan hiányérzettel riadtam fel, ha viszont nappal hunyt el akkor valamiért körülötte forogtak a gondolataim és állandóan rossz hangulatom volt, az egyik esetnél egy héttel később értesítettek, hogy ne rontsák el a nyaralásom, viszont a tábor ideje alatt többen megjegyezték hogy átlagon felül rossz hangulatom van és megkérdezték tőlem hogy mi a baj, amire természetesen nem tudtam válaszolni...


2011. júl. 18. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert túlságosan szereted őket, és nem akartad a halálukat, és ez olyan erős volt benned, hogy eltompította ezt a jellegű érzékelésedet.
2011. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak.
2011. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínű.
2011. júl. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!