Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy álmomba...

Mit jelenthet az, hogy álmomban olyan emberekkel találkoztam, akik külsőre más ismerőseim voltak, de belsőre tudtam, hogy kik ők?

Figyelt kérdés
Pl egyik lány az álmomban rámnézett, én visszanéztem rá, és majdnem köszöntem, de eszembe jutott, hogy nagyon haragszik rám, pedig életben azt a lányt aki megjelent csak látásból ismerem, akivel összevesztem, annak életben semmi köze a másikhoz... Kicsit bonyolult megfogalmazni.
2010. júl. 27. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagy valószínűséggel azt jeleneti, hogy soha nem fogod megtudni a gyakorikérdéseken keresztül, olyan emberek segítségét várva, akik nem ismernek téged. Ezt egyedül te tudhatod, nyilván mivel a TE álmaid, amik a VELED történt eseményeken alapulnak, és a TE ismerőseid szerepelnek benük.
2010. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én tudom a tuti választ: SEMMIT
2010. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!