Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkoztam egy olyan férfival...

Találkoztam egy olyan férfival, aki belém lát (? ) Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Még a hideg is kiráz, ha visszaemlékezem a történtekre. Tudni kell rólam, hogy abba a típusba tartoztam eddig, aki mindenre talált, vagy keresett valami elfogadható magyarázatot. Na de erre én sem tudok. A nagymamám sajnos nagyon beteg, az orvosok nem biztatnak semmi jóval. Ez kb 1 hónapja derült ki. A munkámból adódóan nem mutathatom ki, hogy mennyire szomorú vagyok. Mennyit szenvedek miatta. Aztán egyik nap találkoztam egy 50-es férfival, akit már párszor láttam, és nagyon furának tartottam eddig is. Biztos voltatok már úgy, hogy láttatok egy embert, akiben volt valami megmagyarázhatatlan és fölkeltette a figyelmeteket. Pedig egy teljesen átlagos, talán kissé szakadt emberről beszélek. Tettem-vettem, csináltam a dolgom, és Ő odajön hozzám. Megáll előttem, én ekkor nagyon megijedtem. Mondta, hogy nyugodjak meg, nem kell félnem. Elmesélte, hogy már egy ideje figyelt, mert valami eszméletlen energiát sugároztam magamból, ami kihatott a körülöttem lévő emberekre. De most csak egy szürke folt vagyok. Megkérdeztem mire gondol, ő pedig azt mondta, hogy az aurámra. Megfogta a kezem és vizsgálgatta. Majd elkezdte csóválni a fejét. Lenyomott egy szokásos szöveget, hogy ne hagyjam el magam, azzal nem segítek senkin, stb. Itt már el akartam küldeni a fenébe. Idegesített. Ekkor azt mondta, na végre látok magában egy kis érzelmet. Dühöt. Majd annyit tett hozzá, hogy sajnálja a nagymamámat. Rajtam kívül senki nem tudta ott, hogy beteg, úgyhogy nem hallhatta mástól. A mama amúgy is messze lakik, más településen, tehát nem ismerheti senki. Én még mindig csak keresem és keresem a magyarázatot de nem találom. Lehet hogy zakkant a pasas, de tud valamit....
2011. okt. 31. 11:27
 1/8 Bazsii05 ***** válasza:
Meg kell ilyenkoor kérdezni,hogy honnan tud róla...
2011. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de annyit mondott, hogy nem az a fontos ő mit tud, hanem, hogy segítsen.
2011. okt. 31. 11:39
 3/8 Bazsii05 ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen vannak ilyen emberek és hagydd,hogy segítsen.
2011. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Kérdeztem, de annyit mondott, hogy nem az a fontos ő mit tud, hanem, hogy segítsen."

Igen...Ez így van...

Egy gond van: Ilyen emberekből nagyon kevés van egyenlőre...Sokkal kevesebb mint amennyi kellene...

2011. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól látom, egyetlenegy dolog van, ami talán meglepő lehet: a nagymamád. Minden más egyértelmű volt.


Nos: erről is tudhatott. Gondolom, nem volt titok a környéken, hogy mi van a nagymamáddal.

2011. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearJuice ***** válasza:

hány éves vagy? valószínű olyan korban vagy, amikor az embernek már nem él a nagymamája, vagy szinte biztos, hogy van valami nyavalyája.


ha hozzám odajönne valaki és azt mondaná, sajnálja a nagymamám, ezer dologra tudnék gondolni amiért én is sajnálom, csomó ilyen-olyan baja van mindkettőnek. a nagymamák általában betegesek, emberünknek semmi spéci képessége nincs.


auralátás mint olyan meg nem létezik.

2011. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. A mamám 60 éves, és kb 2 hónapja állapították meg nála a rákot...
2011. nov. 4. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt mondom.


A nagyszülők az esetek 99%-ban idősek (kivéve cigányoknál), és mivel idősek, valószínűleg betegesek is, vagy rosszabb esetben meg is haltak.


Általában a lányok jóban szoktak lenni nagymamival ráadásul.


Ez egy sima kamuszöveg, egyből le kelett volna, hogy essen a dolog!

2012. ápr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!