Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha néha olyan...

Mit jelent, ha néha olyan férfival álmodom, akivel élőben sosem fantáziálok, de az álmomban meg igen?

Figyelt kérdés
A szomszédomról van szó. Én lány vagyok, jelenleg 26 éves, ő 32 éves srác. Már mindkettőnknek családja van, de ugye gyermekkorunk együtt töltöttük, ő mindig olyan bátyó volt nekem. Már 13-14 évesen álmodtam egyszer róla, hogy megcsókolt, pedig előtte sosem gondoltam ilyenre sem. Majd rá talán 2-3 évvel, hogy ismét ilyet, csak kissé már erotikusabban. 18 évesen elköltöztem itthonról, ő is, de csak pár házzal arrébb, én meg vidékre mentem, ritkán jártam haza. Történt egy tragédia a családban, ami végett összejött újra a szomszédság is a rokonok mellett, ott volt ő is. Beszélgettünk, nagyon kedve volt, jó volt vele nosztalgiázni a gyermekkorunkról. Rá egy héttel most megint vele álmodtam, de nem is akár milyet! Beszélgetés, elbúcsúzás, puszi, sok puszi, miből csók lett, majd teljesen elragadott minket a szenvedély, és.. Megtörtént, utána csak ölelt és azt mondta évek óta erre várt. Mondanom sem kell, hogy reggel úgy ébredtem, hogy jaj, dehát miért álmodom én ilyeneket?! Sohasem éreztem felé ilyen módon, de olyan szinten jó volt vele álmomban, és annyira jó volt átölelni, megcsókolni, érezni a testét, hogy még most is kiráz a hideg, ha erre gondolok! Mitől lehet ez? Miért álmodom ilyeneket róla?
2011. szept. 7. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem jelent semmit. 2. Tudat alatt mindig is tetszett neked a pasi, csak elnyomtad magadban.

Magadban kell tisztáznod, hogy mit akarsz tőle? Akarsz-e egyáltalán valamit? Ha nem, (mert mondjuk rendes férjed van, és gyerekeid) akkor temesd el gyorsan ezt az álmot, mert csak kísérteni fog sokáig.

3. Lehet, hogy csak ki vagy éhezve. És a férjeddel is meg tudod tenni ugyanazt.

2011. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy konkrétan nem őt kívánod, csak vágysz valami igazán erotikus élményre. Az álmod szereplője azért lett ő, mert valamiért ő jár ilyenkor a fejedben, akár egészen más miatt, pl. a tragédia miatt. Az is lehet, hogy már korábban összekapcsolódott a személye és az erotikus fantáziád tárgya, a szexre asszociál róla az agyad álmodban.

De ez csak tipp. :)

2011. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csipkerózsika szindróma.
2011. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!