Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kilépni a saját testünkből?

Kilépni a saját testünkből?

Figyelt kérdés

Olvastam egy oldalt hogy hogy lehet ezt véghez vinni ( ellazytani a testet aztán vmi energia félét érzünk átfordulunk a másik oldalra és már kint is vagy a testből ) . Kérdésem az hogy sikerült e már vkinek ? Ha igen írja már le hogy ezt mégis hogy lehet elérni mert most elég zavaros .

( NEM KÉREK OFFOS KOMMENTEKET . HA NEM TETSZIK A KÉRDÉS NE ÍRJ HOZZÁ KOMIT . KÖSZI . )


2011. júl. 14. 14:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%
A diliházban szívesen segítenek neked megtanulni.. söt még a falon is átmehetsz :)
2011. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
édesanyád sok mindenre megtanított már ;)
2011. júl. 14. 19:04
 13/27 anonim ***** válasza:
:DD
2011. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

és kívülről nézni magunkat? :O

kipróbálnám!!!!!

2011. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem te a diliházas takarítónénit hívod anyukádnak, de azért családon belül nem kéne keverned a dolgokat :)
2011. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
valamit elnéztél :D
2011. júl. 15. 09:47
 17/27 Killgun ***** válasza:
Én rendszeresen csinálom...Hát nem egyszerű...Nem igazán ismerek olyan embert aki képes rá...Egy kis csoportot ismerek,ő közölük is csak páran...De szerintem nagy többség,még meg sem próbálta,mert kezdők :') Amúgy nagyon jó érzés...Ajánlom a gyakorlását :')
2011. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem értem az indulatokat amik itt vannak. A kérdésre azt hittem,hogy valaki viccel. Szóval, ha álmodban ez megtörténik akkor sem lépsz ki a testedből, csak az agyad úgy érzi.Az álommunka külön fejezete a pszichológiának, kérdezz inkább egy igazi pszichológust. (Ne parát, hanem aki rendes egyetemet végzett) Egyébként meg nem is lehet ilyet tenni, ezért nem találsz rá olyan tanút aki ezt átélte:-)) Vagy ha találsz, nem tudja bizonytaíni mert hazudik vagy pedig tényleg képzelődött:-))
2011. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
A Buddha vallás értelmében: Csak akkor fogsz ki lépni a saját testedből, ha elértél arra a bölcs szintre, hogy nem fogsz csinos lányokat nézegetni zuhanyzás közben testközelböl(mer ámbár akkor ezt is megteheted) EGyébként akik meditálnak, azok is először befele fordulnak önmagukhoz és abban meditálnak. Akik azthiszik hogy kilépnek azoknak "jó volt az anyag;)":D
2011. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nekem már sikerült-nem is egyszer-de nem mindig önszántamból.. A lényeg az, hogy úgy feküdj le este aludni, hogy "már kipihented magad" (értsd: aludj 1et délután). Ha úgy próbálsz elaludni, hogy nem vagy álmos, előfordulhat, hogy a tested mégis álomba szenderül-azonban az agyad-a tudatod nem. Ez ijesztő élmény-mert ilyenkor arra kelsz fel, hogy nem tudsz megmozdulni, sem kiáltani, mindeközben szellemek, és más furcsaságokat észlelsz a szobában, és fura hangokat hallasz. Ez így még sokadszorra is ijesztő lehet-ezért nem tanácsos labilis idegekkel/lelkivilággal nekiindulni!!!!

Szóval miután magadhoz tértél, és nem tudsz megmozdulni, vegyél magadon hatalmas erőt, és próbálj meg felülni! Ha elég erős vagy, fel fogsz, de nem a tested, hanem az étertested. Elsőre nem ajánlott ezen túlmenni!!! Ezalatt vigyázz arra, hogy mit gondolsz, mert a tudatodnak ezen a síkon rendkívül nagy teremtőereje van.magyarul: Amire gondolsz, az rögtön meg is jelenik-ezért sem ajánlott félni, sem pedig szörnyekre, démonokra gondolni...

Senki sem bánthat-akkor sem ha hátrahagyod a tested, de vannak bizonyos szellemek, egyebek, akik előszeretettel ijesztgetnek-de nem árthatnak neked, és nem tudják elfoglalni a tested.

Utazás előtt, kérj védelmet az őrangyalodtól, és csak óvatosan mindent!!!

Ja, és utólag megjegyezném, hogy MINDENKI utazik asztrálisan éjjelente, csak éppen nagyon kevesen emlékeznek, és még kevesebben tudják irányítani útjaikat.

2011. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!