Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kilépni a saját testünkből?

Kilépni a saját testünkből?

Figyelt kérdés

Olvastam egy oldalt hogy hogy lehet ezt véghez vinni ( ellazytani a testet aztán vmi energia félét érzünk átfordulunk a másik oldalra és már kint is vagy a testből ) . Kérdésem az hogy sikerült e már vkinek ? Ha igen írja már le hogy ezt mégis hogy lehet elérni mert most elég zavaros .

( NEM KÉREK OFFOS KOMMENTEKET . HA NEM TETSZIK A KÉRDÉS NE ÍRJ HOZZÁ KOMIT . KÖSZI . )


2011. júl. 14. 14:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
olyan kövér vagyok hogy lehajolni se tudok:( tööbben mondták már hogy büdös a lábam, egyszer kitudtam lépni a testemből megszagoltam és tényleg büdös volt!
2011. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
na az fasza . legalább nem csak kövér de fogyatékos csicska is vagy :D
2011. júl. 14. 14:37
 3/27 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak következetes gyakorlással megy.Amit fent írtál igen egyszerűnek tűnik,de ha így lenne tudatosan ki-be járkálnánk egész nap:)
2011. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
hát koncentrálni kell még meg ilyesmi . nem tiszta az egész. azért kérdezem :D
2011. júl. 14. 14:50
 5/27 anonim ***** válasza:
10%
neked nem sikerülhet ugyanis a färkadat a s€ggedbe kéne dugnod ezért ilyen kisfäszúak nem vehetnek részt
2011. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%
ez a harmadik lépés volt
2011. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%
:DDD
2011. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű dolgod,kedves kérdező...:)már az ebben jártas emberek számát nézve.Ha mégsem találnál válaszra vigasztaljon,hogy minden éjszaka megteszed ezt tudattalanul.
2011. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :D
2011. júl. 14. 15:11
 10/27 anonim ***** válasza:

nekem sikerült már, de nem akaratlagosan, spontán történt, meditáció közben.

Szerintem olvasd el "Robert Bruce - Értekezés az asztrálprojekcióról" c.könyvet, ebben le van írva pár technika, amivel sikerülhet. De jó nagy kitartás szükséges hozzá.

2011. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!