Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges meditác...

Szerintetek lehetséges meditáció közben kilépni a testünkből?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem hanem asztrál testben igen nézz utána neten elképesztő dolog
2010. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de egyáltalán nem könnyű. Az asztrálprojekció általában meditációval kezdődik. Viszont magadtól "csak úgy" nem fogsz kilépni meditációban.
2010. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
álmomban már sikerült kilépni, meg tanultam autogén tréninget az is sokat segít a fejlődésben
2010. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
A gyűjtőnév a testen kívüli élmények (OOBE azaz Out Of Body Experience) így találhatsz sok-sok infót.
2010. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
természetesen nem.
2010. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
baromság
2010. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utánanézek akkor, érdekel ez a dolog. :)
2010. máj. 31. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, és könnyű is, ha nem tudatosan akarod. (Bár lehet, hogy csak annak, aki régóta meditál?)

Egy természetgyógyász azt mondta az ilyen élményeimre, hogy "előfordul", hogy valaki kilép közben a testéből. De egyébként nincs jelentősége, és nem is veszélyes, tehát ne aggódj, ha közben előfordul (bár bennem valami ilyen érzetet keltett). Tudatosan kerülném, ez utóbbi miatt is, meg azért is, mert mi értelme?

2010. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen lehetséges, én egész életemben egyszer meditáltam, de majd akarok csak valahogy akkor érzetem azt h most kellene. Egyszer csak az az érzésem volt h mindenem bizsergett még olyan mintha érzeném h nem vagyok magamban, most így furán hangzik de tényleg mintha 1 deciméterrel messzebb lennék a testemtől. Nagyon érdekes volt.
2010. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem már sikerült.
2010. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!