Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől ijedtél meg eddig a...

Mitől ijedtél meg eddig a legjobban életedben?

Figyelt kérdés

Itt nem az olyan dolgokra gondolok mint pl. megijedtem hogy elüt az autó stb.,valami furcsa zajtól, képtől stb. Leszögezem hiszek is meg nem is a szellemekben nem tudom eldönteni, de ez most annyira nem is lényeges. Leírom az enyémet hogy értsétek mit akarok itt makogni:

Kb. vagy 5 évvel ezelőtt az interneten rábukkantam egy power pointra, amiben olyan képek voltak ahol állítólag szellemek vannak lefényképezve. Kíváncsi lettem és elkezdtem nézegetni őket. Aztán az utolsó előtti kép egy erdőt mutatott és fölé volt írva hogy keresd meg a szellemet a fák között nagyon nehéz észrevenni. Én annyira belemerültem a keresgélésbe hogy ezután hirtelen teljes képernyőben megjelent egy borzalmas arc amitől annyira de tényleg annyira berezeltem hogy ki se tudtam lépni belőle, egyből elszaladtam a gép elől. XD Átfutottam tesómhoz mondtam neki hogy kapcsolja ki azonnal a gépet, más kérdés hogy mire átment a szobámba már nem volt bekapcsolva, de mindegy nem arra akarok kilyukadni hogy biztos hogy szellem volt, csak megjegyeztem érdekességképpen. Mikor utána elmentem fürdöni, még akkor is annyira remegtem hogy még a fürdőhabban is egy koponyát láttam kirajzolódni. XD Ez annyira bennem maradt. Ti mitől ijedtetek meg eddigi életetek során a legjobban? Nem arra gondolok hogy biztosan szellem volt hanem mittomén leesett valami a polcról, később meg kiderült hogy csak a huzat volt stb, persze ha nincs magyarázat az még jobb.

Kíváncsi vagyok. :)

22/L


2011. júl. 4. 20:07
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

nah elmeselem én is a történetem.


az osztályal voltunk kirándulni Szegeden,10en voltunk 1 szobában,1kollégiumban voltunk elszállásolva.

Éjszaka volt,lecsaptuk a villanyt,és rémtörténeteket meséltünk,szellemekről,betörőkről,pszihopata állatokról és az efajta finomságokról, ezt elégelte meg az egyik csaj osztálytársnőm,miszerint ő nemszereti az ilyesmit,fejezzük be azonnal.

Én meg haverom csak annyit kérdeztünk,ugyanmár,attól félsz,hogy bekopog valami láncfürészescsávó és megöl mindenkit?

Erre... KoppKopp. Kopogtak,iszonyat megijedt mindenki..

Felcsaptuk a villanyt,összeszedtük bátorságunkat és ajtót nyitottunk, kiderült,hogy csak az egyik kollégiumi tanuló volt az,aki vizipipázni hivott minket :DD

2011. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Velem kb 2-3 hete történt egy nagyon rémisztő dolog, a lényeg az hogy egy közös ismerősünknél voltunk a barátnőmmel akinél horror filmeztünk meg iszogattunk is, persze egyikünk sem volt totál hulla részeg. Éjfélre már többnyire ki józanodtunk, barátnőmmel kimentünk cigizni az erkélyre, ott éjszaka is nagyon szép a kilátás főleg a városi fények miatt, minden szép és jó volt. Aztán hirtelen volt egy nagy koppanás féleség, barátnőm annyira megrémült hogy a nyakamba ugrott ijedtében, közben csak egy macska volt. Ez csak az egyik volt. Ugyanekkor már hajnali 3 körül lehetett, elindultunk a barátnőmmel haza felé, persze hazakísértem, utána én is haza mentem. Félig eléggé kihalt utcában lakom, még nem volt kint világos de már valamennyire lehetett látni a reggeli fényeket, most ebbe nem megyek bele. A lényeg hogy ugye az utca ki volt világítva és kb már 300 méterre vagyok a háztól, közben fülembe bömböl a zene és elmélkedem a filmekről amit az este néztünk. Aztán egy váratlan pillanatban az utca teljes sötétségbe borult, de olyannyira hogy teljesen be paráztam a szívem majd kiugrott a helyéről, kitéptem a fülest a fülemből, annyira be voltam már sz@rva, ezt kb el sem lehet mondani. A lényeg hogy elővettem az öngyújtómat azon volt egy kis ledes lámpa amivel próbáltam világítani hogy legalább ne az árokba essek, persze eléggé siettem haza felé mert nagyon rossz elő érzetem volt mert lépteket hallottam az utcán. Oda értem a kapuhoz elő vettem a kulcsokat ki nyitom vissza jött a világítás, körbe néztem az utcán, és csak annyit láttam hogy a szomszédom kutyája megint ki szökött az utcára és az volt a nagy lépkedés ott. De amennyire én beparáztam arra az időre az elmondhatatlan.


Persze van még egy másik sztorim de most sietnem kell, majd máskor le írom :)

2011. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%

Ha észrevettétek az ember mindig akkor ijed meg amikor előtte horror filmeket néz, rémtörténeteket olvas, tehát fel van spanolva előtte.


De persze vannak rendes események is előzmények nélkül, én pl a múltkor akkor fingottam éjszaka hogy nem tudtam mi a f@sz az, és előrántottam a kést a párnám alól. Aztán rájöttem hogy tegnap bablevest kajáltam, és attól fingottam.


Nekem is voltak éber álmaim, amikor az ember azt hiszi ébren van. Félig ébren is van csak az álmot odaképzeli maga elé.


De ha egyedül vagy, és valamit hallasz az a legjobb ha kimész oda ahonnan hallottad, és megnézed mi az. Nem kell félni. Nekem is volt ilyen kimentem a késemmel (szintén a párna alól), és semmi sem volt ott. Aztán visszaaludtam...

2012. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Egyszer délután NYÁRON elment a net.
2012. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!