Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől ijedtél meg eddig a...

Mitől ijedtél meg eddig a legjobban életedben?

Figyelt kérdés

Itt nem az olyan dolgokra gondolok mint pl. megijedtem hogy elüt az autó stb.,valami furcsa zajtól, képtől stb. Leszögezem hiszek is meg nem is a szellemekben nem tudom eldönteni, de ez most annyira nem is lényeges. Leírom az enyémet hogy értsétek mit akarok itt makogni:

Kb. vagy 5 évvel ezelőtt az interneten rábukkantam egy power pointra, amiben olyan képek voltak ahol állítólag szellemek vannak lefényképezve. Kíváncsi lettem és elkezdtem nézegetni őket. Aztán az utolsó előtti kép egy erdőt mutatott és fölé volt írva hogy keresd meg a szellemet a fák között nagyon nehéz észrevenni. Én annyira belemerültem a keresgélésbe hogy ezután hirtelen teljes képernyőben megjelent egy borzalmas arc amitől annyira de tényleg annyira berezeltem hogy ki se tudtam lépni belőle, egyből elszaladtam a gép elől. XD Átfutottam tesómhoz mondtam neki hogy kapcsolja ki azonnal a gépet, más kérdés hogy mire átment a szobámba már nem volt bekapcsolva, de mindegy nem arra akarok kilyukadni hogy biztos hogy szellem volt, csak megjegyeztem érdekességképpen. Mikor utána elmentem fürdöni, még akkor is annyira remegtem hogy még a fürdőhabban is egy koponyát láttam kirajzolódni. XD Ez annyira bennem maradt. Ti mitől ijedtetek meg eddigi életetek során a legjobban? Nem arra gondolok hogy biztosan szellem volt hanem mittomén leesett valami a polcról, később meg kiderült hogy csak a huzat volt stb, persze ha nincs magyarázat az még jobb.

Kíváncsi vagyok. :)

22/L


2011. júl. 4. 20:07
1 2 3 4
 1/34 TOMAtm ***** válasza:
26%

ijedtem nem pedig ilyedtem.

én akkor ijedtem meg a leginkább mikor egy durva diétát csináltam és nem jött össze a szex egy csajjal.sehogy se.aztán utánaolvastam,mert g*cire beparáztam h gondok vannak,de kiderült a vérvételen h a diéta miatt minden hormonértékem leesett a béka segge alá és azért volt.azóta nem diétázom(bár már nincs is rá szükség),mondjuk azt a kimaradt numerát azóta is bánom:S

2011. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Ez éppen tavaly nyáron történt, odakint tűző napsütés hatalmas nagy hőség volt. Aztán délután ledöltem kicsit aludni munka után, majd felébredtem másfél órányi alvás után amikor kint közeledett a vihar hatalmas szél volt elindultam hogy be csukjam az ablakokat erre egy hatalmas nagy dörrenés volt de olyan nagy hogy ijedtemben vissza szaladtam a szobámba, de olyan gyorsan és hírtelen futottam hogy anyám csak annyit látott hogy valami besuhan a szobámba, igen dúrva volt. sosem ijedtem meg ennyire soha az eddigi életemben de ez nagyon dúrva volt nagyon ki készültem. 18/L
2011. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 -Alucard- ***** válasza:
66%
Mikor a dokik 4-szer próbáltak újraéleszteni de a utolsóba majd nem ott is maradtam. Mikor felébredtem megijedtem hogy majd nem tényleg meghaltam........ a halálfélelem rossz tud lenni főleg ha tudod hogy nem menekülhetsz a végzeted elől.
2011. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszil írtam le, de neked meg az értelmezéssel vannak problémáid.
2011. júl. 4. 20:25
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is néztem ilyenféle powerpoint cuccost, ott dolgokra kellet kattingatni csomót , sok időn keresztül, aztán előjött az a rusnya íjesztő fej , hang maxon volt ráadásul még közben visított is . wááá leestem majdnem a székről utána kiléptem a p.csába . gyúrtam egyet és jól voltam xd
2011. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Utolsó :D
2011. júl. 4. 20:42
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ilyen scary maze játékot nekem is küldtek már, azóta meg sem nyitok semmi olyat, hogy "keresd a különbséget" meg hasonlók, mert mind ilyen. Egyesek nagyon viccesnek tartják, de nekem kb. megállt a szívem egy pillanatra. Szóval ja, tök jó poén, aztán ha valaki egyszer szó szerint halálra rémül, akkor mindjárt nem lesz olyan vicces.


Én amúgy még a régi lakásomban ijedtem meg tavaly télen rettentően, pedig ma már nevetek rajta, mert vicces :)

Szóval este készültem lefeküdni, kimentem a konyhában valamiért, de már le volt kapcsolva a villany. Első körben attól ijedtem meg, hogy a szemben lévő ház egyik ablaka vörösen világított (nem tudom miért, biztos csak egy ilyen színű függöny lehetett). Ijedtemben gyorsan felkapcsoltam a konyhában a lámpát, akkor meg attól ijedtem meg, de nagyon nagyon, hogy megláttam saját magam a konyhaablak üvegén, és hirtelen azt hittem, hogy áll velem szemben valaki (miközben full egyedül voltam a lakásban).

2011. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját családtagjaimtól tudok rettentően megijedni. Ez akkor fordul elő ,amikor a szüleim nem szólnak, hogy szabadságon vannak. Reggel teljes nyugalomban megyek a konyha felé abban a tudatban, hogy egyedül vagyok és egyszer csak egy férfi áll előttem a félhomályban. Az egy dolog, hogy az apám, de annyira megrémülök elsőre, hogy utána ordítok vele, hogy ILYET SOHA TÖBBÉ NE CSINÁÁÁÁLJ!!! Szegény:D
2011. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Na még valaki esetleg hogy azt írtam ilyedtem? Ez még mindig 0 ahoz képest hogy a gyakorin az emberek 90%a a muszájt ly-al írja. Remélem ezt is tudjátok észlények.
2011. júl. 4. 21:05
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi témában egyszer volt olyan, amitől nagyon megijedtem. Esténként, nem egyszer, hallottam, hogy a szobám falán kopog valami/valaki. Gyorsan, és mintha egyre hangosabb lett volna. Később pedig az ajtómon is volt, ugyan ilyen. Rendesen kopogás volt, csak sokkal gyorsabb. Ez esténként volt... Mindig bebújtam a takaróm alá, (mivel felébredtem a zajra [ha van valami zaj, nem tudok aludni]) és ott remegtem, hogy basszus, a kopogós szellem!!!

Aztán anyáméknak elmondtam, (az ő szobájuk az enyém mellett van), és mondták, hogy ők is szokták hallani, de nyugodjak már meg, mert csak a kutya az. :) Van 2 kutyánk, és van, amikor idefent alszanak ők is, (illetve az egyik mindig ott alszik anyámék szobájában) és vakarózik a kutya. Ahogy a fal mellett fekszik, meg van, amikor az ajtóm előtt, a lábát minden vakarásnál beleüti a falba, és úgy kopog. :D

Hát, mit ne mondjak, sose hittem a szellemekben, de komolyan azt hittem, hogy kopogós szellem az! ^^

20/L

2011. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!