Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől ijedtél meg eddig a...

Mitől ijedtél meg eddig a legjobban életedben?

Figyelt kérdés

Itt nem az olyan dolgokra gondolok mint pl. megijedtem hogy elüt az autó stb.,valami furcsa zajtól, képtől stb. Leszögezem hiszek is meg nem is a szellemekben nem tudom eldönteni, de ez most annyira nem is lényeges. Leírom az enyémet hogy értsétek mit akarok itt makogni:

Kb. vagy 5 évvel ezelőtt az interneten rábukkantam egy power pointra, amiben olyan képek voltak ahol állítólag szellemek vannak lefényképezve. Kíváncsi lettem és elkezdtem nézegetni őket. Aztán az utolsó előtti kép egy erdőt mutatott és fölé volt írva hogy keresd meg a szellemet a fák között nagyon nehéz észrevenni. Én annyira belemerültem a keresgélésbe hogy ezután hirtelen teljes képernyőben megjelent egy borzalmas arc amitől annyira de tényleg annyira berezeltem hogy ki se tudtam lépni belőle, egyből elszaladtam a gép elől. XD Átfutottam tesómhoz mondtam neki hogy kapcsolja ki azonnal a gépet, más kérdés hogy mire átment a szobámba már nem volt bekapcsolva, de mindegy nem arra akarok kilyukadni hogy biztos hogy szellem volt, csak megjegyeztem érdekességképpen. Mikor utána elmentem fürdöni, még akkor is annyira remegtem hogy még a fürdőhabban is egy koponyát láttam kirajzolódni. XD Ez annyira bennem maradt. Ti mitől ijedtetek meg eddigi életetek során a legjobban? Nem arra gondolok hogy biztosan szellem volt hanem mittomén leesett valami a polcról, később meg kiderült hogy csak a huzat volt stb, persze ha nincs magyarázat az még jobb.

Kíváncsi vagyok. :)

22/L


2011. júl. 4. 20:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nekem az volt hogy az interneten találtam ezt a színtévesztő vagy-e nevű játékot ez arról szól,hogy írogatod a számokat szépen majd egyszer csak 1 fej volt meg sikított is hát enyhén behugyoztam befostam félelmembe
2011. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%

Egyszer kint álltam az erkélyen,(kertesházban lakunk) és arra lettem figyelmes (az erdő felé néztem), hogy jön egy viharfelhő. Álltam 5 percet, simogattam a macskát és abban a pillanatban becsapott az erdőbe a villám. Láttam a saját szememmel ahogy becsap, ezt követően valami kigyulladt, nem is beszélve a hanghatásról. Felszaladtam az emeletre. Ott vártam hogy elálljon a vihar és szintén becsapott, de most már a házunkba, és mellettem jött fel a villám a lépcsőn, a végén egy kis gömbbel és be a budi ajtóba..

Én ekkor egy kicsit megijedtem...

2011. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
100%

Nekem eléggé poénos xD

Egyszer egy horrorregényt olvastam lefekvés előtt, és amikor befejeztem és lekapcsoltam a villanyt arra lettem figyelmes, hogy a plafonon egy kis, világos folt kúszik jobbra ballra.

Hetekig azt figyeltem, de ha felkapcsoltam a villanyt, nem látszott semmi. Alig bírtam aludni tőle, beképzeltem mindennek.

Végül egyszer a nővérem ottaludt nálam, és éjjel, a sötétben megmozgatta a lámpámra kötött szélcsengőt, és elkezdte mondani, hogy dejól tükröződik a plafonra az üvegfigurából a fény.

Úgy elkezdtem röhögni, mert rájöttem, hogy a fény tükröződésétől rettegtem napokig! xD

2011. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

Emlékszem még régebben történt. Egyszer furcsa zajt hallottam a szekrény felől. Hirtelen csattanás szerűségnek tűnt. Nagyon megijedtem, még a kutyám is kiment a szobából a hang hallatán. Ijesztő volt, mert ezelőtt az eset előtt kezdődött el a horrornézegetős korszakom :P Eléggé beparáztam... és kb csak fél évvel utána jöttem rá arra, hogy csak egy képkeret csapódott a szekrénynek mert instabilan állt :P.


Ja és még van egy, amitől nagyon megijedtem. Még gyerek voltam. Unokatesóméknál nyaraltunk. Rémtörténeteket meséltünk, majd azután kimentem wcre. Mikor visszamentem a szobába egyik unokatesóm eltűnt. A többiek akik még a szobában voltak, mondták, hogy átment focimeccset nézni. Ennyiben is maradt. Azután elkezdtem beszélgetni egy másik unokatesómmal, majd hirtelen a beszélgetés közepette furcsa kacagásra lettem figyelmes. Annyira megijedtem, hogy majdnem kiszaladtam a szobából. Elképzelni sem tudtam honnan jön a hang. Csak rohanni akartam onnan.... aztán megnyugtattak és mint utólag kiderült az elméletileg focimeccset néző unokabátyám bemászott az ágy ládájába és ő röhögött :P

2011. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon valósághű álmom volt.Azt álmodtam, hogy fekszem a sötét szobában az ágyban és annak, aki mellettem van, halkan, félve súgom, hogy van valami a szobában.Mivel valami gonosz dolog jelenlétét éreztem.A mellettem fekvő azt mondta kedvesen, hogy ne féljek, persze nem sikerült megnyugtatnia és ekkor egy hangos puffanás ébresztett fel a félelmetes álomból, mondhatom, megállt bennem az ütő!Pánikban odarohantam a villanykapcsolóhoz és felkapcsoltam a lámpát.Nos, nem láttam, hirtelen, hogy mi lehetett a zaj oka.Csak miután alaposabban körülnéztem, akkor vettem észre, hogy az egyik falikép a TV tetejére esett.Pontosabban, odarepült, mivel, ha simán csak leesett volna, akkor a TV szekrényre vagy a mögé kellett volna esnie.De viszonylag nagy ívben pottyant le a falról.A szögek nem voltak kiesve, nem értem, hogy eshetett le.Végül is a képet letámasztottam ferdén a szekrényajtóhoz, direkt úgy, hogy el ne tudjon dőlni, aztán visszafeküdtem.Kb fél óra múlva újabb koppanás...A kép mégis csak eldőlt.Hát, aznap éjjel már nem aludtam tovább....



Különös eset ide vagy oda, a rovaroknál jobban semmi sem tudja rám hozni a frászt!Volt pár megmagyarázhatatlan ijesztő élményben részem, de az kismiska ahhoz képest, mikor egyszer egy pókszázlábú mászkált rajtam az ágyamban, vagy mikor egy pók kiesett a WC papír gurigából, ráesett a combomra és villámgyorsan bemenekült a nadrágom szárába.Szellemtől még nem ijedtem meg annyira, hogy visítva, toporzékolva meneküljek, de ezektől a férgektől igen!

2011. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:

Életem leges legijesztőbb története:

Egyik este olyan hajnali 3 fele olyan suhogó hangra keltem fel.Egy ideig nem törődtem vele. Egyre hangosabban hallottam azt a hangot, ezért félelmembe( hogy megtudjam nem járkál e betörő a házban) felkapcsoltam a villanyt, hogy megnézzem mi lehet az. És mikor felkapcsoltam a lámpát, látom, hogy egy denevér csimpaszkodik a radiátor csövön. Akkorát sikítottam hogy reggelre elment a hangom.

Tudjátok milyen ijesztő, mikor a sikításomra a denevér megijed és kitárja a szárnyát? Hát én majdnem bepisiltem.

2011. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
:D Húh, az utolsó válaszolók sztrorijaik nem gyengék. :D
2011. júl. 21. 17:26
 28/34 anonim ***** válasza:

SuperMario 07-10 12:39 :

Az valószínűleg egy gömbvillám volt. Ha még visszanézel ide és olvasod, akkor leírnád részletesebben ezt a „gömbvillámot”?

TOMAtm 07-07 18:59 :

Az nagyon durva.

Az én történetem lehet, hogy csak „véletlen” egybeesésekről van szó, de nem hinném.

Már egy kicsit homályos a történet és így leírva lehet, hogy nem tűnik olyan félelmetesnek, de higgyétek el akkor nagyon az volt.

Már nem emlékszem pontosan talán a 2007-2008-as szilveszter estélyén történtek. Arra a 4. valahányas földrengésre talán még emlékeztek. Az is közrejátszott, pontosan az volt az első történés. Jó rendben van az egy dolog, hogy akkor megijedtünk és szaladtunk ki a házból. Egész este a fejünkben volt, azon beszélgettünk. Aztán (már nem tudom pontosan a sorrendeket. Kb. olyan 10 óra lehetett) a hátsó kertből a sufni felől valami zajt hallottunk nem vertük nagydobra, de azért megtörtént. Kicsit furcsa, hogy ezek után csöngettek és a kapu előtt két ember állt egy hullaszállító kocsival. Azt mondják „… őszinte részvétünk…” Hát nem történt semmi nálunk, nővérem el is mondta nekik… De azért furcsa nem? (később kiderült, hogy pár sarokkal feljebb halt meg valaki) Egyikünk ez után még megkérdezte, hogy mennyi az idő, hát nem pont 23:23? Nem valami nagy durranás, de azért nekünk egy kicsit ijesztő egy szilveszter este volt. Ezt egy szép nagycsaláddal kell elképzelni 8 taggal. Van még pár történetem, de ahhoz most nincs kedvem.  Persze ha folytatódik a topik, akkor majd jön még ;) Aztán jöhetnek a kötekedők!

2011. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, sztem így is elég hátborzongató amit leírtál. :) És ha van kedved írhatsz még, nem tudom menni fog e még a topik mert hetente ha betéved ide valaki és akkor írja a sztoriját. :)
2011. júl. 22. 16:52
 30/34 anonim válasza:
velem most először fordult elő ilyen dolog,eddig nem hittem semmilyen szellemekben se más természetfeletti dolgokban de mostmár elgondolkoztat...a bnőmnél aludtam akinek pár hónapja halt meg a papája.mi este ültünk a gép előttt és a semmiből leestek a radiátor széléről a könyvek ami 3napja ott álltak mozdulatlanul...közbe rádiót hallgatunk és a könyvleesés után a rádióból olyan hang jött ki mintha vki bezavarta volna az adást és lelassitotta volna...én nagyon megijedtem!!!a csúcspont nálam az volt h éjjel a pár hete elhunyt rokonom szellemét láttam.....nemtudom miez az egész de én nagyon félek.bizom benne h máskor nem lesz ilyen élménybe részem....
2011. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!