Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől ijedtél meg eddig a...

Mitől ijedtél meg eddig a legjobban életedben?

Figyelt kérdés

Itt nem az olyan dolgokra gondolok mint pl. megijedtem hogy elüt az autó stb.,valami furcsa zajtól, képtől stb. Leszögezem hiszek is meg nem is a szellemekben nem tudom eldönteni, de ez most annyira nem is lényeges. Leírom az enyémet hogy értsétek mit akarok itt makogni:

Kb. vagy 5 évvel ezelőtt az interneten rábukkantam egy power pointra, amiben olyan képek voltak ahol állítólag szellemek vannak lefényképezve. Kíváncsi lettem és elkezdtem nézegetni őket. Aztán az utolsó előtti kép egy erdőt mutatott és fölé volt írva hogy keresd meg a szellemet a fák között nagyon nehéz észrevenni. Én annyira belemerültem a keresgélésbe hogy ezután hirtelen teljes képernyőben megjelent egy borzalmas arc amitől annyira de tényleg annyira berezeltem hogy ki se tudtam lépni belőle, egyből elszaladtam a gép elől. XD Átfutottam tesómhoz mondtam neki hogy kapcsolja ki azonnal a gépet, más kérdés hogy mire átment a szobámba már nem volt bekapcsolva, de mindegy nem arra akarok kilyukadni hogy biztos hogy szellem volt, csak megjegyeztem érdekességképpen. Mikor utána elmentem fürdöni, még akkor is annyira remegtem hogy még a fürdőhabban is egy koponyát láttam kirajzolódni. XD Ez annyira bennem maradt. Ti mitől ijedtetek meg eddigi életetek során a legjobban? Nem arra gondolok hogy biztosan szellem volt hanem mittomén leesett valami a polcról, később meg kiderült hogy csak a huzat volt stb, persze ha nincs magyarázat az még jobb.

Kíváncsi vagyok. :)

22/L


2011. júl. 4. 20:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ami rémisztő tud lenni azok a rémálmok, ha valós ingerrel párosulnak. Egyszer például azt álmodtam, hogy üldöznek és fojtogatni kezdenek és pechére a párom pont akkor akart átfogni és ahogy hozzámért tényleg azt hittem, hogy a fojtogató és azonnal fölriadtam és ütni kezdtem szegényt:) Így utólag vicces sztori, de iszonyatos volt, utána úgy vert a szívem, mint még soha!
2011. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőnk hazajött Hollandiából, és beadott valami olyan sztorit, hogy kint valami néger csávó megvuduzta.(Jót röhögtünk a pasimmal, mondom ez sokat narkózott kint).Elkezdtünk utána nézni egy filmet és van egy afrikai maszkunk (dísz, a polcnak nekitámasztva) és egyszercsak leesett.Úgy beszartam, mint állat, a maszk előtte évekig ott állt, soha nem dőlt le, azóta se soha.(ez 4 éve volt már).

Persze ez gondolom véletlen volt, de bepipiltem rendesen.:)

2011. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám kertes házában voltam,teljesen egyedül a házban.Mamám kinn volt messze, a kertben.Éppen valami izgalmas, misztikus történeteket olvastam, mikor a szomszéd szobából síron túli hörgés, morgás, nyöszörgés hangozott fel.Úgy sprinteltem kifelé a házból, mint az őrült és persze szörnyű rémképek jelentek meg a képzeletemben.Aztán nagymamám elmagyarázta, hogy azt a hangot a faliórája adja ki, mert tönkrement.

Ez egy régi típusú, súlyokkal működő ingaóra volt, és a rossz fogaskerekek nyöszörögtek, mikor az óra ütni akarta az időt....

2011. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé ijesztő eset volt, bár számomra leginkább a megmagyarázhatatlansága miatt. Kb. 7-8 éve történt, hogy bevittem a szobámba egy pohár vizet azzal a nyilvánvaló szándékkal, hogy megigyam. Leraktam az asztalra, mert anyukám közben szólt nekem valamiért. Amikor visszamentem, a pohár üres volt, és tuti, hogy nem ittam meg, mert még ugyanolyan szomjas voltam, amikor visszamentem a szobámba. Tudom, hogy nevetségesen hangzik, még számomra is, de nincs rá kézzelfogható magyarázatom. Rendben, üres volt, mentem, hogy újratöltsem, ezt megittam, és az üres poharat letettem az asztalra ismételten. Ekkor anyukám megint akart valamit, és ahogy kikanyarodtam a szobámból, hatalmas csattanásra lettem figyelmes, visszanéztem, és a poharat darabokra törve találtam a padlón. OK, ez lehetett azért, mert mondjuk az asztal szélére tettem (de tudom, hogy nem), de az elsőt akkor sem értem. Az akadékoskodók kedvéért fogjuk rá, hogy kihagyott az agyam.


22, L

2011. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb akkor, amikor máig tisztázatlan okból azt hallucináltam egyik éjszaka, hogy eltorzult az arcom. Az összes tükörben groteszkül aszimetrikusnak, torznak láttam, egész éjjel nem mertem tükrök közelébe menni. Szerencsére másnapra elmúlt, és azóta nem volt ilyen "élmény", de rohadt ijesztő volt.
2011. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Huha, jó kis sztorik jöhetnek még! :D

Eszembe jutott még egy, ezt viszont már nem tudom megmagyarázni:

2 évvel ezelőtt, egy délután egyedül voltam otthon (kertes házban lakom)és kerestem az OM azonosító kártyámat mert kellett az új sulimhoz. Mire nagy nehezen megtaláltam és ott álltam ahol most ülök(a számítógépes asztal előtt) olyan volt mintha valaki elfutott volna mögöttem. Tudjátok mikor a sarkatokkal dobbantatok a földre. Na ugyanaz. És nem képzelődtem. Mondanom sem kell úgy lefagytam meg se mertem mozdulni, gyors beugrottam az ágyba (reggel nem ágyaltam be) és bebújtam a takaróm alá. Utána még halottam hogy mintha valaki körbe-körbe rohangálna a házban, mintha keresett volna valamit. Ez 5 percig tartott aztán abbahagyta. Ki se mertem szállni az ágyból (fényes nappal) nagy nehezen elaludtam és csak arra keltem fel hogy apukám hazaért. Mikor elmeséltem neki, persze nem hitt nekem képzelődtem stb. Pedig nem. Tisztán halottam és éreztem. Mondjuk jó embernek meséltem, ő nagyon szkeptikus ilyen témában. :D De hogy mi volt ez, mái napig nem tudom.

2011. júl. 5. 10:32
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

nem állt fel a répa.


később rájöttem hogy a jegesvíz miatt, amibe fürödtem.

2011. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Még egy dolog eszembe jutott, egy amolyan lidércnyomásszerű élmény, ami miatt 2-3 napon keresztül nem nagyon tudtam aludni. Álmodtam egy ostobaságot, hogy valami fenyőredőben egy fa tetejéről akarom magamra felhívni egy egyszemű, repkedő szörny figyelmét, de nem tudom, hogy miért, mikor egyúttal nagyon be is voltam rezelve tőle. Kiabáltam neki és arra ébredtem, hogy élőben is óbégatok, amit nem tudok abbahagyni. De elmenekülni sem tudtam, egyszerűen ledermedtem és kiabálni akartam (a végén már segítségért), de nem jött ki hang a torkomon. Csak azt éreztem (szintén ébren), hogy jön felém és itt nekem végem... aztán valahogyan kizökkentem ebből, de aznap le sem hunytam már a szemem. Itt furcsamód leginkább magamtól ijedtem meg egyébként.
2011. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
100%

halal nyugodtan szinte fel alomban uldogelek egy kad forro vizben mire egyszer csak magatol el kezd omleni a csapbol a jeghideg viz. ijedtemben azonnal felugrottam es probaltam elzarni de nem sikerult. teljesen bepanikoltam mert rettegek a viztol foleg ha csak igy magatol el kezd folyni. ketsegbeesesemben minden iranyba tekergettem a csapot mire vissza fele sikerult elzarni. utana azonnal abba hagytam a pancsikolast, (vhogy nem volt kedvem tovabb furdozni) szoltam anyunak aki a szomszed helyisegbol nyilvan hallotta a vizcsobogast de nem tudott magyarazazot adni ra. ja es hozza tennem h a csap amit forditva tudtam elzarni a mai napig csak ugy mukodik ...

21 L

2011. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 TOMAtm ***** válasza:
100%
Jó akkor irok egy rendesen durva sztorit.nem velem történt hanem egy csajjal a melóhelyemen,szegény pszihiáterhez is járt sokáig.egy barátnőjével kimentek nézegetni Bécsbe,aztán találkoztak délután pár sráccal akik elhívták őket egy házibuliba.persze elmentek velük,jó volt gondolom a hangulat,a csaj smárolni kezdett az egyik sráccal,stb stb,a srác meg fel akarta hívni magához a csajt,de az nem akart menni,erre a csávó erőszakoskodni kezdett,de ugye többen voltak a helyen ezért megvédték a csajt a csávó meg elment a buliból.a lányok hazajöttek,de pár nap múlva a csajnak iszonyat bedagadt az arca,meg tele lett a szája hólyagokkal.elment orvoshoz,aki nem látott még ilyent ezért szólt a kollégáinak.kiderült h a csajnak olyan fertőzése van ami csak több hetes halottakban fejlődhet ki,kérdezgették h mit evett mit csinált kivel volt,de nem jutottak semmire vele.pár nap múlva a barátnője aki kint tanult bécsben mondta neki h kommandósok vitték el a csávót akivel a buliban kavart,3 több hete halott csaj volt a srác lakásában,azokkal szexelt meg ette is őket.a csaj ha elment volna vele már nem élne az tuti.és ez igaz sztori mert ismerem a csajt és tényleg komoly sokkot kapott ezután.
2011. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!