Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez (ek) az álmok mit jelentene...

Ez (ek) az álmok mit jelentenek? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Tegnap reggel azt álmodtam,h anyával készülünk a testvérem bulijára,és főztünk valamit,és anya mondta,hogy zárjam el a gázt...és én akartam,de ahogy elzártam a csapot,"túltekertem"és mindig visszagyulladt de a gáz jött ,és én meg szóltam anyunak h zárja el ő,mert félek h felrobban.


és tegnap,dél,fél 1-körül(mikor anya hazajött enni) akkor ott volt a vágódeszka a belső gázon,az elsőn meg a kávéfőző(égett a gáz) és valaki tegnap nyitva felejtette a belső csapot,az meggyulladt,és ami rajta volt kávédaráló,az is és rendesen megégett mindkettő...

furcsa,nem???hogy épp ez történt,amikor tényleg ezt álmodtam...legalábbis hasonló..még jó hogy nem robbant fel semmi.

Nem tudjátok,hogy ez mit jelenthet?És miért álmodhattam??


2011. máj. 19. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még történik ijen nveled akkor ez azt jelenti hogy rövidtávu elörelátásod van.Ha megint álmodsz valamit akkor NÉZD hogy megtörténik e és NE avatkozz közba amig meg nem történt(nem haláleset vagy házégés).De ha megin ezvan akkor biztos hogy van egy rövid elörelátásod ami hasznos lehet életed során. Nem a 5ös lottorol beszélek!A rövidtávu elörelátás lényegében azt lejelnti hogy meglátod egy két napra elöre az álmaidban körvonalazva!!!Nem pontosan az lessz de hasonlo.Általában problémákat látnak az emberek. Teis ?
2011. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,eddig csak bajt láttam..amit leírtam ide. És köszönöm a válaszodat!:) Ha ez jó dolog,hogy "előrelátásom" van,esetleg nem tudod,hogy hogyan fejleszthetném?Különös ami történt,mert eddig nem volt ilyen,de azt sem hiszem hogy véletlen lenne...
2011. máj. 20. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó, egyébként nekem is volt már hasonlü.
2011. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is tudok ilyenről. Még általános iskolás koromban, az egyik osztálytársam órakezdéskor jelentkezett, és elmondta, hogy ő azt álmodta, hogy leszakad a plafon a terem hátsó sarkában, és szeretné hogy az ott lévők elüljenek onnan. Volt üres hely, úgyhogy semmi akadálya nem volt. És a legdurvább: tényleg leköltözött a vakolat a mennyezetről. Megkérdeztük, hogy honnan szedte, azt mondta, este ezt álmodta.
2011. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is vannak ilyen álmaim, csak nekem van hogy akár egy hónap múlva teljesülnek csak. A dolog érdekessége, hogy az álmaim nagy részében mindig történik baleset, vagy meghall valaki, de a valóságban még semmi ilyesmi nem történt. Egyenlőre még nem.
2011. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!