Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szekrényütés? Nagyon megijedtem.

Szekrényütés? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Teljesen normális 22 éves lány vagyok épp elmével. Tegnap este 10 előtt volt picivel és néztem a tv-t, és tegnapi nap folyamán olvastam egy cikket itt gyakori kérdéseken h a szekrényre nézett a illető, és arra gondolt h mi lenne ha szellem lenne benne és elkezdett benne vmi zörögni... (én nem hittem el, elég szkeptikus vagyok és általában próbálok a történtekre logikus magyarázatokat találni).Tegnap ez a sztori 10 előtt picivel eszembe jutott,és ahogy eszembe jutott,4-5 dörömbölés hallatszott a falból

(azért falat írok mert falba épített szekrényünk van) mintha vki ököllel ütné. Anya is hallotta, ő a másik szobában volt, és emlékszik rá. Alig aludtam este. Ki/mi miért csinálta ezt? Mit csináljak, h többé ne forduljon elő?


2011. aug. 21. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
engedd ki
2011. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem laktok véletlenül panelban?Ott sok hang van..én tudom.
2011. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 x) ***** válasza:
Velem is sokszor megtörténik hogy arra gondolok "csak ez ne történjen meg, könyörgöm csak ez ne" és azért is megtörténik mert féltem tőle, hogy megtörténik. Szerintem ilyenkor az univerzum szórakozik velünk :)
2011. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Killgun ***** válasza:
Am előző jah,ilyenkor az univerzum szórakozik,de itt épp eszébe jutott szal nem... :'D Ne parázz,nem lesz semmi gond... :'D
2011. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Killgun ***** válasza:
53%
UI.:Univerzum,szellemek és minden hasonló,köszönöm,hogy kicsit ráijesztetek a szkeptikusokra...xD Bocsi,de... :'P
2011. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Máskor is hallottad már ezt, csak akkor nem ezzel azonosítottad, hanem azzal, hogy a szomszéd kalapál.
2011. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És igen panelba lakom... Remélem ma nyugodtan alszom :) Számomra csak az volt rémisztő, hogy erre gondolok és megtörténik...
2011. aug. 21. 18:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma... szekrénybe leszakadt egy polc...de az durva h akkor mikor gondolok rá.
2011. aug. 21. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenek vannak, én nem hiszek semmi ilyesmiben. Biztos voltam benne hogy vagy panelba laksz és valakit hallottál vagy a falba volt egér vagy valami cső de logikus oka van. Egyébként a helyedbe én kinyitottam volna akkor a szekrényt. Inkább öljön meg egy szellem mint hogy ettől fossak :D
2011. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
áh igen a jó öreg panel... mikor az ember az ütemes húsklopfolásra ébred vasárnap reggel hétkor X)
2011. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!