Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Energiaátadás? Nagyon megijedt...

Energiaátadás? Nagyon megijedtem! Bővebben

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz, de csak így lehet megérteni.


Tegnap elmentem egyik barátommal motorozni, nagyon jó volt megbeszéltük, hogy vasárnap is elmegyünk még. Hazaértem estefelé utána kimentem barátnőimmel. Az egyik barátnőm anyukája ilyen energiaátvitel meg ilyan 'mágikus' dolgokkal foglalkozik. Ezt eddig nem tudtam, meg hülyeségnek is tartottam de amit tegnap mondott hát én nagyon meglepődtem. Na 'beavatott' engem is ezekbe a dolgokba, és ugye megfogta a kezem nos mondta hogy nagyon viszem az energiáját. Meg olyan dolgokat mondott ami más nem tud. Mondta hogy csak kifelé mutatotm, hogy milyen jól vagyok de bent összevagyok törve (ez teljesen igaz ugyanis psichológushoz járok). Meg ő nem tudott róla hogy motrozni voltam/megyek és mondta hogy a következő 1-2 hónapra semmilyen gyors járműre ne üljek fel! :O Itt ijedtem meg nagyon!


Ti hisztek az ilyesmiben? mit gondoltok? ha ezt nem tapasztalom továbbra is tök hülyeségnek tartom


2011. aug. 4. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igaz és jobban teszed ha nem ülsz motorra...majd én megteszem helyetted...:D...:)...XD...!!!

Ha nem tapasztaltad volna ezt ,akkor most nem vennéd olyan komolyan.

2011. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden emberről meg lehet állapítani, hogy kb mit hogy érez. A nézésből is megállapítható. A tinik kb 90%-a szereti a motorokat/gyors járműveket. Kb 50%-a motorozik vagy mégtöbb. Mert ki nem? :)

Az meg, hogy mondta, hogy kerüld ezeket a dolgokat, bárkivel baleset történhet. Szóval csak emberismeret. :) Meg sztem a barátnőd mondogatott rólad dolgokat az anyukájával, mert a legtöbb lány beszél az anyukájával.

2011. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szoktam motorozni, ez volt a legelső eset. Barátnőmék sem tudtak róla, mert hirtelen ötlet volt hogy mennyünk el motorozni. Úgyhogy azt tuti nem a barátnőmtől tudja.
2011. aug. 4. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és a tinik 80% lelkileg is összevanak törve mert azt hiszik hogy csak nekik van problémájuk.
2011. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó hogy ez volt a kérdés, igen!
2011. aug. 4. 16:22
 6/6 anonim válasza:
Tudom évekkel ezelőtt irtad ezt. De sok minden van ,amit nem tudunk megmagyarázni. Lehet épp ez is olyan. Viszont amit leírtál abból kiderül, hogy nem energiaátadásról volt szó, mert akkor közel sem beszélgettek. Üdv
2016. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!