Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok miért történhett...

Ezek a dolgok miért történhettek? És miért nem emlékszem arra, amitől megijedtem?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban sok furcsa dolog történt velem.Az egyik legkülönösebb:Egy éjjel kettesben maradtam mamámmal.Félős gyerek voltam,még nappal sem mertem megmaradni a szobában.Ekkor pedig éjszaka volt.Lefeküdni készültünk,egyszer csak minden ok nélkül késztetést éreztem arra,hogy mamámat kizavarjam a szobából,féltem egyedül maradni,mégis kiküldtem,nem tudom,miért.Ő ki is ment. Idáig pontosan emlékszem mindenre,de attól a pillanattól,ahogy az ajtón kilépett,nem tudom,mi történt,abban biztos vagyok,hogy nem aludtam,egy gyerek,aki fél,nem alszik el csak úgy...A következő kép,amire emlékszem,hogy ülők az ágyban és üvöltök és mamám rohan be hozzám,és kérdezgeti mi történt.De én képtelen voltam elmondani neki,úgy éreztem,nem szabad elmondani,hogy ...láttam valamit...az ágyamnál állt és figyelt csak ennyire emlékszem.Kb 6 órát töltöttem egyedül a szobában ,és az egyetlen dolog ,amire halványan emlékszem,hogy láttam ott valamit,egy lényt,aminek nem kellett volna ott lennie!ezután rendszeresen voltak rémálmaim ,még félősebb lettem.

Pár évvel később:Anyuval kimentünk télen a ház mögé szánkózni.Anyu kis időre ott hagyott egyedül,mert beszaladt megnézni,megfőtt-e az ebéd.Én vidáman játszottam egyedül.Egyszer csak ,nem tudom,mi miatt elfogott valami megmagyarázhatatlan félelem,a furcsa az,hogy bár nagyon megijedtem,nem tudok visszaemlékezni arra,hogy mi okozta a félelemem,csak arra emlékszem,hogy menekültem be a házba,de valamiben megbotlottam és elestem.Eltört a kezem.

Vajon miért nem emlékszem arra,mi történhetett azon a bizonyos éjszakán és mitől ijedtem meg a havas mezőn?

Más:gyermekkoromban többször is ért különös baleset,például többször előfordult,hogy kitört egy darab az üvegpohárból,miközben ittam belőle,pedig óvatosan fogtam.És más fura,veszélyes esetek.És az állatok is furán viselkedtek néha velem,két kutyánk is ráma akart támadni,rajtam kívül senki mással nem viselkedtek így.

Ha van köztetek,akivel történtek hasonló esetek,vagy ha van valakinek magyarázata arra,miért történhettek ilyen különös dolgok velem,annak megköszönném a hozzászólást.


2010. aug. 18. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hát egy olyan helyzetben amikor az ember nagyon durván megijed valamitől és menekül tőle vagy ilyen esetekbe az agynak egy védekező funkciója bekapcsol ami nem rögziti azt a bizonyos eseményt ami történ, ezzel védve magát, persze halvány emlékek maradnak. Nem tudom vane köze hozzá a te esetednek.
2010. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

A mamádat kizavartad a szobából ...Utána akkor lehet, hogy elraboltak a ufók, pl.: a fura lények. Gondolom ki is esett pár óra. Most biztos aki ide benéz holt hülyének tarthat engem, de ismeretterjesztő csatornán több ember mesélt egy TV-nek esti fényekről fura nagyszemű emberalakű teremtményekről.

Ott is ez volt, hogy ők elmenekültek, de az órán látták, hogy sok idő telt el. Aztán valami agydoki transzba ejtett pár embert és elmondták ebben az állapotukban, hogy megműtötték Őket implantátumokat kaptak amit később orvosok kivetek meg ilyenek. Ilyen kísérletféleségeket hajtottak rajtuk a földönkívüliek.

Jóagam ilyenekben nemigen hiszek. Jobbanmondva hiszem, ha látom! Lehet, hogy léteznek. Discivery-n volt, ha gondolod nézd meg.

De szerintem csak túl félős vagy, menj el pszhiológushoz, de valami normálisabbhoz aki segít leküzdeni a félelmedet.

2010. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 xXxOoOxXx válasza:
Engem még régen a barátnőm ijesztgetett mindenféle rémtörténetekkel. Kampókézről meg ilyenekről... Én is félős vagyok, hamar betudok parázni. És én hülye hittem neki. Nagyon féltem, mindenhol jeleket láttam kampókéz létezéséről. Azzal ijesztgetett, hogy nem szabad kimondani a nevét, mert ha kimondjuk, akkor 2 piros világító pöttyöt fogunk látni és jön a ... Szóval én nagyon be voltam tojva. Egy jó ideig csak rémálmaim voltak,minden éjjel. És amikor felriadtam, és újból elaludtam, újabb rémálom. Nem tudom milyen hosszú lehetett ez az időszak, de rémes volt!:( Majd egy éjjel álmomban vettem észre, hogy vége a rémes éjszakáknak, ugyanis aznap nem álmodtam rosszat. És ez most tényleg igaz! Nagyon féltem. Minden elalvás előtt attól rettegtem, hogy mit fogok álmodni. Nem egyszer sírva mentem anyuékhoz, hogy rosszat álmodtam, és volt hogy nem tudtam visszaaludni. Az utcára sem mertem kimenni egyedül, és máig félek a sötétben, főleg ha egyedül vagyok.
2010. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát,lehet,hogy nálam is erről van szó,nem tudom.

De valami kellett,hogy történjen,valamit tényleg kellett látnom,hogy ennyire megijedtem,hogy az agyam "törölte",nem igaz?

Sokat gondolkoztam rajta,hogy talán hipnózissal kiderülhetne,mitől ijedtem meg,de egyesek szerint talán jobb ha nem derül ki.Állítólag nem biztos,hogy jót tenne,ha emlékeznék.

2010. aug. 18. 21:31
 5/20 Harrr ***** válasza:
73%

Ha arra célzol, hogy valami idegen/természetfeletti lény tart rettegésben, szerintem tévedsz.


Velem is történt hasonló eset, hátul játszottam a kertben egyedül, valamitől megijedtem, és egy éles lemez elvágta az arcom, nem egészen tudom hogy, teljesen homályos az egész. És én is úgy féltem mint te.

Vagy amikor futottam az óvodában a játszótéren, és már csak arra emlékszem hogy a fejem kötözik be.Egyedül voltam, és utána maradt bennem valami megmagyarázhatatlan félelem.


Ez természetes reakció az agy részéről mint ahogy írták is. Ha ezek a történések amiket leírtál, megzavarják az életed, úgy érzed valami nincs rendbe, egy pszichológust keress fel. Nem sértésből írom, vagy cikizésből.


Hidd el, ha vannak természetfeletti dolgok a világon, nem azért vannak,hogy az életedre törjenek :)

2010. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
80%
Én ha félek, imátkozok, bár én keresztény vagyok.:)
2010. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz ilyen hipnozis dolgokkal, csak azt tudom ajánlani én is hogy nézz szembe a félelmeiddel, tudom hogy nehéz de hidd el hogy képzelődhettél is, nagyon könnyen előfordul.


Régen nem tudtam mit jelent az hogy képzelődünk, de minap ugy voltam fent hogy két éjjel nem aludtam és a 3ik nap képzelődtem, képtelen dolgokat láttam, tisztában voltam vele hogy mi a gond és akkor tudtam hogy aludni kellene , ugyis tettem:)

2010. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen,kiesett pár óra azon az éjszakán..de én nem olyan lényt láttam,amilyennek az ufonautákat ábrázolják.

Soha senki nem ijesztgetett,nem néztem ijesztő filmeket,nem olvastak nekem ijesztő meséket,sőt ilyen mesebeli dolgoktól sosem féltem.Csak attól,amit azon az éjszakán láttam.

Anyu járatott pszichológushoz a félelmeim miatt.Sokat beszélgetett a pszichológus velem,teszteket töltetett ki velem,de semmi bajomat nem találta.Egyszerűen ő sem tudott magyarázatot adni a félelmeimre,a velem történtekre.

Gyűlöltem egyedül maradni pár percre is,mert mindíg éreztem valaminek a jelenlétét,valami gonoszét.És menekültem ki a házból.16 éves korom után kezdtek ezek az érzések múlni és ezután nem történt velem több különös baleset.Már az is megfordult a fejemben,hogy valami rontás lehetett rajtam,bár ebben nem igazán hiszek,de ki tudja...

2010. aug. 18. 21:40
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem csak 'egyszerű' emlékezetkieséseim voltak:)

volt úgy, hogy azt is elfelejtettem ki vagyok, még gyerekkoromban. De nem érzékeltem senkinek a jelenlétét. De még ezt sem tudom megmagyarázni ami velem történt:/

2010. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ha csak blokkolod az emléket próbálkozz hipnózissal...


de azért azt hadd kérdezzem meg hogy nem -e néztél túl sok "paranormal activity"-t mostanában? most ez nem bántás, de sokan akik nem bírják a horrort és mégis nézik beképzelnek ilyen dolgokat

2010. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!